Tv Media Player Online Tv Izleme Programı Türkçe Bedava Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Tv Media Player Online Tv Izleme Programı Türkçe Bedava Indir, Tv Media Player yazılımı sayesinde internet üzerinden çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebilir, radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz. Yazılım ile online 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Tv Media Player yazılımı sayesinde internet üzerinden çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebilir, radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz.

Yazılım ile online olarak hemen hemen bütün televizyon kanallarında bulunan programları izleyebileceğiniz gibi radyo istasyonlarının yayınlarını da canlı olarak dinleyebilirsiniz. Yazılımda bulunan Media Player özelliği sayesinde film, müzik gibi dosyaları çalıştırarak çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazılım içerisinde canlı kameraları görüntüleme ve internet tarayıcı özellikleri de bulunmaktadır.
Tv Media Player yazılımı ile yerel ve ulusal kanalları izleyebilir, web tarayıcı özelliği sayesinde internette bulunan web sayfalarını ziyaret edebilir, flash tabanlı oyunları oynayabilir, diller arası çeviri yapabilir, teletext görüntülemesi yapabilir, sinema, belgesel, çizgi filmleri izleyebilir, kullanıcılar ile sohbet edebilir ve daha sayamadığımız birçok özelliği bu yazılımı kullanarak keşfedebilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.8 MB
  • Versiyon :1.0.0.1
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 17 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.