Ücretsiz Resimlere Efekt Verme Programı, Fotoğraflara Karakalemle çizilmiş Efekti Vermek Için Bedava Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Ücretsiz Resimlere Efekt Verme Programı, Fotoğraflara Karakalemle çizilmiş Efekti Vermek Için Bedava Indir, FotoSketcher, dijital fotoğraflarınıza karakalemle çizilmiş efekti vermek için tasarlanmış bir yazılımdır. FotoSketcher kulanımı oldukça kolay ve küçük boyutlu 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

fotosketcher-17.jpg (700×510)

FotoSketcher, dijital fotoğraflarınıza karakalemle çizilmiş efekti vermek için tasarlanmış bir yazılımdır.

FotoSketcher kulanımı oldukça kolay ve küçük boyutlu bir programdır. Bu yüzden sıklıkla tercih edilmektedir. FotoSketcher sayesinde dilediğiniz fotoğrafı kullanarak ona karakalem, renkli kalem yada yağlıboya efekti verebilirsiniz. Böylelikle tek bir fotoğraf ile birbirinden farklı üç ayrı fotoğraf elde edebilirsiniz.
Program, jpg, jpeg, png ve bmp resim dosya türlerini kullanarak işlem yapabilmektedir. Foroğrafa efekt vermek dışında; çoklu dönüştürme, çeşitli çizim ayarları yapabilme, yazı ekleyebilme, zoom özelliği, boyut ve format değiştirebilme gibi pek çok özelliği sahiptir.
fotosketcher-24.jpg (700×510)
indir
Alternatif indirme linki:
indir
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :7.6 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.