µTorrent (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

µTorrent (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için µTorrent indir Türkçe son sürüm ücretsiz! 

Windows için uTorrent verimli ve hafif bir BitTorrent istemcisine sahiptir. Diğer birçok özelliği ile çok hızlı bir şekilde bir şeyler indirme yeteneğine sahiptir. Programlar, bant genişliği yönetimi, Mainline DHT ve protokollerin tümü, aşırı trafiğin algılanmasına ve düzeltilmesine yardımcı olur. Araç, en az miktarda CPU, bellek ve depolama alanı ile çalışır.

Her türlü BitTorrent dosyası, küçük, hafif bir program kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde indirilebilir. Sağ üst köşedeki arama çubuğunu kullanarak gelişmiş torrentler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu dosyaları uTorrent’inize eklemek için çevrimiçi olarak indirebilirsiniz. Yaklaşık 6 MB bellek kullanır ve boyutu 1 MB’den küçük yürütülebilir bir dosyaya sahiptir.

BitTorrent kullanıcıları dosya ve bant genişliğini paylaşarak bağış yapabilir ve dosya indirme işlemlerini hızlandırabilir. Web sitemizdeki ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak, bilgisayarlar için uTorrent için çevrimdışı yükleyiciyi edinebilirsiniz. Dosya torrent aramaları başka bir seçenektir.

uTorrent Nasıl Ücretsiz İndirilir ve Kurulur?

İndirmek için aşağıdaki yeşil düğmeye tıklayın.

Dosya indirildikten hemen sonra yüklenmeye başlamalıdır. Dosyaya çift tıklayın ve açılmıyorsa menüden Çalıştır’ı seçin.

Yükleyici, uTorrent’ten bir hoş geldiniz mesajı ile açılacaktır. Sonraki seçilmeli.

uTorrent, yasa dışı yazılım indirirken dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmanızı tavsiye eder. Sadece İleri düğmesine tıklayın.

LİSANS SÖZLEŞMESİNİN SİZE UYGUN OLDUĞUNU KABUL EDİN.

Çok sayıda kurulum seçeneği mevcuttur. Ben, birincisi, bu kutuları işaretlemiyorum.

uTorrent’i istediğiniz gibi yapılandırın. uTorrent’i yeni bir makineye kurarken, genellikle “Windows uyandığında uTorrent’i başlat” yazan kutunun işaretini kaldırırım. Diğer her şey için varsayılan ayarları yerinde tutuyorum.

kurulum bitti.

Hızlı Torrent İndirme Süreci

Torrent indirme hızını artırmayla ilgili ipuçları için aşağıdaki bilgilere bakın.

Programın belirlenmiş bağlantı noktasını açın veya seçtiğiniz başka bir bağlantı noktasıyla değiştirin. Bunu yaparak hem güvenlik duvarını hem de yönlendiricinizi engellemekten kaçınacaksınız. Rastgele birini de seçebilirsiniz.

İndirilebilecek dosya sayısı sınırlandırılmalıdır; bu, bant genişliğinin çok sayıda indirme işlemine bölünmesini önler.

Torrent indirmek için hız cezası ödememek için indirdiğiniz dosyaları paylaşın.

İndirmeleri paylaşan kullanıcı sayısı hızı artırır.

En iyi sonuçlar için torrent istemcinizi sık sık güncelleyin.
PC için uTorrent: Basit Bir Araç

sisteminizde neredeyse hiç yer kaplamaz. Araç, değerli sistem kaynaklarını tüketmeden yalnızca birkaç tıklamayla kurulabilir.

her şeyi kontrol et

Otomasyon, komut dosyası oluşturma ve uzaktan yönetim gibi tüm gelişmiş ayarları kontrol eden güçlü bir araç u Torrent’tir.

Verimli ve hızlı torrent sitesi

Araç, ücretsiz utorrent indirmeyi kullanarak kendi kendine oldukça hızlı bir şekilde kurulur. Ek olarak, diğer çevrimiçi etkinliklerinize müdahale etmeden çok büyük dosyaları bile hızlı ve etkili bir şekilde indirir.
Torrent P2P İndirme

Torrent olarak bilinen program, eşler arası indirmenin kralı olarak kabul edilir. BitTorrent protokolünü kullanarak dosya alışverişi yapar. Her türlü bilgisayar yazılımını, makaleyi, e-Kitabı, videoyu ve sesi indirebilirsiniz.

Basit Torrent İndirme

İndirme sırasında aktarımları duraklatabilir, durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz, bu da prosedürü inanılmaz derecede basit hale getirir. Bu kısmi indirmelere de erişebilirsiniz.

Uzaktan yönet

uTorrent istemcisi İndirme işleminizi bir mobil cihaz ve uzak bir araç kullanarak uzaktan yönetebilirsiniz.

Bant genişliğini bir kenara koyun

Her indirme için bant genişliği ayırın. Ortalama, maksimum ve minimum hızları bilmek de yararlıdır. Ek olarak, indirmeleri iyileştirmek ve hızlandırmak için ağ ayarlarını değiştirin. Ondan hem ekiciler hem de sülükler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.
sürüm uTP

STUN form geliştirmeli uTP sürümünü kullanarak ağ bağlantısı olmadan bağlantılar alabilirsiniz. Güncelleme, uTorrent’in güvenlik duvarlarını ve yönlendiricileri atlamasını sağlayarak ağ bağlantısını iyileştirir.

UDP Monitörler

İzleyici iletişimi için UDP izleyicileri belirli bir şekilde çalışır. küçük bir miktar izleyici uç işlem gücü tüketirken. İzleyicilerin sınırlı kaynakları nedeniyle. Çok sayıda kullanıcıyı yönetmek için UDP izleyici aracını kullanın. Sistem arızası riski olmadan sistemlerini çalıştırmalarını mümkün kılar.

Başlık ayarlarını değiştir

Kullanıcılar, aktarım sınırı ayarları aracılığıyla yükleme ve indirme işlemlerinin gücü hakkında bilgi edinebilir. Bu seçenekler, uTorrent’i, ayrılan süre geçtikten sonra torrenti yasaklayacak şekilde ayarlar.
Kurulumu Kolay

Basit sihirli kurulum, Windows güvenlik duvarında uTorrent için otomatik olarak bir istisna oluşturur. uTorrent, güvenlik uygulamalarında ve diğer güvenlik duvarlarında manuel olarak yapılandırılabilir. Windows ile, indirmeleri programlamak için uTorrent başlatılabilir.

Güvenilir ve Basit

Kullanıcı dostu arayüzü ve uyarlanabilir ekranı sayesinde bilgileri alabilirsiniz. Dosyalar, bilgiler, eşler, derecelendirmeler, izleyiciler ve hız için sekme yönetimi gibi birçok özellik hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Yardım, SSS, forumlar, Web sayfaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok kaynak mevcuttur.

RSS beslemesi

RSS otomatik indirmeyi kullanmak için torrent web, hızlı besleme güncellemeleri alır.

Yapıştırıcı Bağlantılar

İndirme istemcinizi başlatabilir ve dosyaları mıknatıs bağlantılarından hemen indirme listenize ekleyebilirsiniz. Bu, PC’nize hemen herhangi bir dosya indiremediğiniz anlamına gelir. As sayesinde zararlı kötü amaçlı yazılımlardan kaçınacaksınız.
Ücretsiz

Aracın kullanıcıları ücretsiz hizmetler alır. Ancak, bazı profesyonel kullanıcıların çok basit terimlerle abone olmaları gerekir. Telif hakkıyla korunan içerik, BitTorrent’te yasa dışı bir şekilde indirilemez veya yayınlanamaz.

Windows için uygun

Windows 10/7/8 için uTorrent’in ücretsiz indirilmesi Çok çeşitli cihazlarla uyumlu olmasının yanı sıra, uygulama özellikle Windows’un tüm sürümleriyle uyumludur. Uygulamayı sorunsuz ve tutarlı bir şekilde çalıştırmak için Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP birincil işletim sistemleridir. Ek olarak, 64 bit ve 32 bit yapılandırma gereklidir.

Hata Düzeltici

uTorrent’in en yeni sürümü Windows 10, 7 ve 8 için ücretsiz olarak indirilebilir. Hataları düzeltir ve indirme işlemlerini hızlandırır. Ayrıca, casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve tüm hatalardan arınmış bir sistem.

µTorrent (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Ana uTorrent Özellikleri

 • düzenli ve hafif bir Windows BitTorrent istemcisi
 • taşınabilir bir kaynak ışığı aygıtı
 • Taşınabilir Alet
 • her şeyi kontrol et
 • bir dizi eşzamanlı indirme
 • standart DHT
 • Etkili ve Hızlı
 • STUN formu eklenmiş uTP sürümü
 • UDP Monitörler
 • Başlık ayarlarını değiştir
 • Kurulumu Kolay
 • Uyarlanabilir ve kullanıcı dostu bir arayüz
 • RSS beslemesi
 • Yapıştırıcı Bağlantılar
 • Ücretsiz

µTorrent Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
 • Yayımcı: Ludvig Strigeus
 • Boyut: 4.9 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem:Windows 10
 • Virüs Tarama9 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Sadece kurulum esnasında sponsorlu yükleme teklifini reddetmeniz yeterlidir. 

Antivirüs programınız uyarı verebilir bu normaldir. Çünkü kurulum sırasında başka bir yazılım yüklemeyi teklif ediyor ama kolayca reddederek geçebiliyorsunuz.

Ayrıca içinde güvenlik duvar ayarlarını yapma seçeneği bulunuyor. Bunlardan dolayı Windows Defender veya güvenlik yazılımları güvenlik uyarısı verebiliyor.

Ama uTorrent en çok kullanılan torrent indirme yazılımıdır ve içiniz rahat bir şekilde yükleyip kullanabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: