Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Internet Download Manager IDM indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Internet Download Manager programı, kullanıcıya tarayıcıları aracılığıyla bir şeyleri nasıl indirecekleri konusunda kontrol sağlar. Bu, cihazın yerleşik indirme işlevini daha hızlı ve daha etkili bir işlevle değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Daha yüksek indirme hızlarının yanı sıra, Internet Download Manager, müşterilere beklenmedik elektrik kesintileri veya ağ sorunları gibi harici arızalar durumunda indirmeleri kurtarmanın yanı sıra indirmeleri planlama, duraklatma ve devam ettirme yeteneği de verir.

Internet Download Manager’ın şu anda yalnızca Windows ile çalışan sürümleri vardır, ancak farklı bir işletim sistemi kullanıyorsanız olası alternatifler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

PC için İnternet İndirme Yöneticisini Serbestçe Yükleme ve İndirme

İnternet İndirme Yöneticisi indirme sayfasına erişmek için kenar çubuğundaki İndir düğmesine tıklayın.

Kurulum prosedürüne başlamak için, Internet Download Manager web sitesindeki “İndir” sekmesi altındaki turuncu “Internet Manager’ı ücretsiz deneyin” düğmesini seçin.

İndirme prosedürünü tamamlamak için PC’nizdeki talimatları takip edebilirsiniz.

Program bilgisayarınıza indirilir indirilmez, tercih ettiğiniz tarayıcı için yazılım uzantısını etkinleştirmenizi isteyen bir açılır pencere göreceksiniz. Tıklayarak açın.

IDM entegrasyon resmi

Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Tarayıcı uzantısını etkinleştirir etkinleştirmez gitmeye hazırsınız! Tarayıcı uzantısı ile dosyaları doğrudan web sitesinden veya yazılımdan indirebilirsiniz.

Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Internet Download Manager’ı kaldırmanın en iyi yolu

 1. Umduğunuz gibi değilse, Internet Download Manager’ı birkaç basit adımda kaldırabilirsiniz.
 2. Yazılımı Ayarlar’da arayın (Başlat düğmesine tıklayarak erişilebilir).
 3. Programa sağ tıklayarak ‘Kaldır’ seçilebilir.
 4. Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz
 5. Bilgisayarınız, yazılımı kaldırmak istediğinize dair onay isteyecektir.
 6. Internet Download Manager’ı kaldırmak istediğinizi onayladığınızda bilgisayarınız kaldırma prosedürünün geri kalanında size yol gösterecektir.
 7. Internet Download Manager sizin için mükemmel bir seçim değilse, lütfen aşağıdaki ücretsiz alternatifleri inceleyin.

İnternet İndirme Yöneticisine Genel Bakış

Kullanıcı arayüzü gerçekten basit ve kullanımı kolaydır. Yazılımın özelliklerini kullanmayı öğrenmek benim için basitti. Arayüzün düzeni, planlama veya Kuyruğu Başlatma yetenekleri dahil olmak üzere, kullanıcıların istedikleri işlevlere ulaşmalarını kolaylaştırır.

Yazılımın Zamanlayıcı, Başlangıç/Başlangıç ​​Kuyruğu ve URL indirme işlevi, yazılımın üç temel özelliğidir. Üç farklı görev olsa da, gerçek yazılımı kullanarak bir indirme işlemini tamamlamak için muhtemelen hepsini birleştirmeniz gerekecektir.

Bir dosya indirmeyi programlamak için bir sıra oluşturmanız gerekecek ve bir sıra oluşturmak için dosya indirmeye bağlı URL’yi eklemelisiniz.

IDM uygulama kuyruğunun ekran görüntüsü 

Internet Download Manager IDM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Program sizin için dosyaları iki yöntemden biriyle indirecektir. Tarayıcı uzantısını etkinleştirirseniz, indirme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilir; alternatif olarak, indirme bağlantısını doğrudan programa yapıştırabilirsiniz.

Zamanlama seçeneği beni en çok etkileyen işlevlerden biriydi. Kullanıcılar, indirmenin başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını planlamanın yanı sıra indirme bittiğinde ne olacağına karar verme seçeneğine sahiptir. Yalnızca yazılımı veya tüm bilgisayarınızı kapatma seçeneğiniz vardır.

Genel olarak, İnternet İndirme Yöneticisi görevlerini takdire şayan bir şekilde yerine getirir. Tarayıcı uzantısıyla, çok fazla müdahalem olmadan test indirmem tamamlandı. Yazılım hatasız ve etkin bir şekilde çalıştı.

İnternet İndirme Yöneticisi için Ücretsiz Alternatifler

İnternet İndirme Hızlandırıcı: WestByte tarafından oluşturulan bu program, kullanıcılar için indirme hızlarını artırma kapasitesinden ve geniş uyumlu tarayıcı yelpazesinden gurur duyar. Internet Download Accelerator durdurulan indirmeleri de aldığından, kullanıcılar indirmelerinin biteceğinden emin olabilirler.

Ninja İndirme Yöneticisi: Bu program hem Windows hem de MacOS ile uyumludur ve hızlı indirme oranları, indirmelerinizi planlama seçeneği ve hız kontrolü dahil olmak üzere tüm gerekli özelliklere sahiptir.

SSS

İnternet İndirme Yöneticisi ücretsiz mi?

Internet Download Manager tamamen ücretsiz değildir, ancak aşağıdaki talimatları izlerseniz, 30 gün boyunca nasıl risksiz kullanacağınızı size göstereceğim.

Internet Download Manager ne kadar güvenli?

Programı resmi İnternet İndirme Yöneticisi web sitesinden indirdiğiniz sürece herhangi bir virüs, kötü amaçlı yazılım veya casus yazılımla karşılaşmazsınız. “Kırık İnternet İndirme Yöneticisi” indirme sitelerine sık sık çeşitli virüs izleyicileri bulaştığından kaçının.

Internet Download Manager IDM Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Deneme
 • Yayımcı: Tonec Inc
 • Boyut: 10.7 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem:Windows  
 • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: