Need For Speed Underground  İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Need For Speed Underground İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Need For Speed Underground 2 indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

En popüler yarış serilerinden biri olan Need for Speed, tam hız deneyimini yaşamak için indirebileceğiniz Need for Speed ​​Underground 2 dahil çok sayıda oyunun çıkışını gördü.
Tuning kültürünü yaşayın ve etkilerini özümseyin.
2004’te Need for Speed ​​Underground piyasaya sürüldüğünde, oyun destanının odak noktası yeni bir yön aldı. Kısa bir süre sonra, muazzam başarısına cevaben, devamı Need for Speed ​​Underground 2 aynı oyun mekaniğini sunarak giriş yaptı: ayarlanmış otomobillerde engellerle dolu bir metropolün sokaklarında en yüksek hızda yasadışı yarışlar.
NFS Underground 2’yi indirmek nitroyu etkili bir şekilde kullanmanıza, rakiplerinizin arkasına geçmenize ve aracınızı zafer için donatmanıza olanak tanır.
Özellikler
Yasadışı otomobil yarışları. Bitiş çizgisini ilk etapta geçmek için tüm engelleri aşın.
Oyunun orijinal tasarımından yükseltilmiş bir grafik motoru sayesinde gelişmiş görüntü kalitesi.
Diğerlerinin yanı sıra iz, sürüklenme, hızlanma ve “aşma”…
30’dan fazla farklı otomobil üreticisi, Audi, Ford, Nissan, Mazda, Peugeot, Pontiac, Toyota, Cadillac ve daha pek çok model dahil olmak üzere geniş bir spor araç yelpazesi sunmaktadır.
Otomobilinize özelleştirilmiş bir görünüm ve performansını artıracak ek özellikler kazandırmak için yarışlar ve para kazanın.

Mükemmel müzik notaları ve güçlü, gerçekçi ses efektleri.

Nitroya basın
Yarış, oyunda ilerledikçe yeni yarış bölgelerine erişebileceğiniz Bayview şehrinde yapılır. Las Vegas ve Los Angeles gibi gerçek şehirlerin modelleri kullanılarak inşa edildi ve daha da önemlisi, sürüş becerilerinizi kullanmaktan kaçınmanız gereken tuzaklar ve engellerle dolu olmasıdır.

Banka hesabınızı genişletmenin tek yolu kazanmaktır. O para sayesinde arabanızı yeni bileşenlerle yükseltebileceksiniz. Ek olarak, her yarışta aracınız için ideal kurulumu seçebilirsiniz.
Need for Speed ​​Underground’ın ücretsiz olarak indirilememesi talihsizlik ama en azından demo size oyunun nasıl olduğu hakkında bir fikir verecektir.

Need For Speed Underground İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Need For Speed Underground 2 Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: Electronic Arts Inc.
  • Boyut: 345.9 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: