Adobe Illustrator Türkçe Son Sürüm İndir

Vektör grafik yaratmada bir referans

20120424_fg3.png (1356×929)

Adobe Illustratorvektörel çizimuygulamalarında bir endüstri standartıdır. Profesyonel tasarım ve sanat çalışmalarında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün araçları size sağlar.

Yeni Adobe Illustrator CS6 Adobe suitindeki diğer uygulamalarla aynı arayüz stilini kullanır: temiz, azaltılmış araç çubuklarıyla neredeyse minimalist, içiçe pencereler, birden fazla proje üstünde aynı anda çalışma olanağı veren sekmeli dökümanlar desteği.

Adobe Illustrator tüm tasarım çeşitleri için mükemmel bir araç. İster profesyonel bir web tasarımcısı olun ister arkadaşınızın vereceği parti için bir poster yaratmak isteyin, Adobe Illustrator’ın etkileyici çizim araçları, fırçaları, renk işleme aracları ve gradyan efektleri (geniş çeşitlilikteki filtereler ve çizimlerinize son dokunusu yapabileceğiniz özel efektler de çabasi) yaratıcılığınızı arttıracak.

Tüm vektörel çizim programlarında olduğu gibi, Adobe Illustrator da ilk kez kullananlar için karmaşık gelebilir: araç çubuğunda birçok yabancı ikon, öğrenecek bir sürü yeni fonksiyon ve özellik… Neyse ki programda başlayabilmenizi sağlayacak birçok şablon olduğu gibi tüm kuşku ve sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir yardım bölümü var.

Adobe Illustrator diğer Adobe programları ile (Adobe Photoshop ve Adobe Dreamweaver gibi) mükemmel bir şekilde entegre oluyor. Bu da zaten Adobe uygulamalarını kullanıyorsanız, yaptığınız işin gücünü kat kat arttırıyor.

Adobe Illustrator konu vektörel tasarım ve çizim olduğunda referans noktası. Mükemmel araçlara, filtrelere ve efektlere sahip ve diğer Adobe uygulamalari ile çok iyi entegre olabiliyor.

Artıları

  • Tamamiyle belgeli
  • Şablonlar içeriyor
  • Vektörel tasarım için mükemmel araç seti
Eksileri

  • Yeni başlayanlara için biraz karmaşık gelebilir

Adobe Illustrator Türkçe Son Sürüm İndir (32-Bit)

Adobe Illustrator Türkçe Son Sürüm İndir(64-Bit)

Boyut: 1 GB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: