Adobe Premiere Pro (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe Premiere Pro (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Adobe Premiere Pro indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Zengin özelliklere sahip video düzenleme programı Adobe Premiere Pro 2022, muhteşem görsel ve işitsel efektlerle güzel videolar oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi araçla birlikte gelir. Adobe Premiere Pro 2022, bağımsız içerik oluşturucular veya AAA ekipleri için tasarlanmış bir dizi yeteneğe sahiptir.

Adobe Premiere Pro 2022: Nedir?

Adobe Inc. tarafından oluşturulan ve Adobe Creative Cloud koleksiyonunun bir parçası olan ses, video ve görüntüleri düzenlemek için zaman çizelgesi tabanlı bir program olan Adobe Premiere Pro’nun 2022 Sürümü. Adobe Premiere Pro, 1991’de piyasaya sürülen Adobe Premiere’in yükseltilmiş versiyonu olduğundan, firma bu tür yazılımlarla çok fazla deneyime sahiptir ve zaman içinde onu geliştirmek için zaman harcamıştır. Özetlemek gerekirse, Adobe Premiere Pro 2022, profesyonel düzeyde içerik oluşturmak için muhteşem materyaller üretmenize ve video, ses, görüntü, animasyon ve renk karışımınıza ince ayar yapmanıza olanak tanıyan zengin özelliklere sahip bir araçtır.

Adobe Premiere Pro 2022’nin ayırt edici özellikleri nelerdir?

Çalışma Alanı: Adobe Premiere Pro 2022, yalnızca güçlü ve zengin özelliklere sahip olduğu için parlamaz. Ek olarak, istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz birinci sınıf bir çalışma alanı sağlayarak birçok pencereniz arasında kolayca hareket etmenize ve ihtiyacınız olan her şeye erişmenize olanak tanır. Günün sonunda, üretken olduğunuzdan emin olmak ve her Premier özelliğinden en iyi şekilde yararlanmak için sayısız saat harcandığını göreceksiniz (bir fikir değil, bir gerçektir).

Animasyonlu grafikler: Bu işlev harikadır, çünkü tüm farklı türlerdeki grafikleri ve başlıkları kreasyonlarınıza zahmetsizce eklemenize ve tamamen canlandırmanıza olanak tanır. Temel Grafikler sekmesi, hemen nasıl görüneceğini görmek için doğrudan kompozisyonunuza sürükleyip bırakabileceğiniz çeşitli şablonlara göz atmanızı ve seçmenizi sağlar. Tabii ki, kendiniz de yapabilirsiniz. Bu efektler, şeylere gerçekten daha keskin ve daha canlı bir his verir.

Video: Bir iPhone, GoPro, DSLR ve diğer kameralarla yakalanan içeriği desteklediğinden, herhangi bir türdeki video dosyasını projenize hızlı bir şekilde sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca videoyu HD’den 8K’ya ve hatta sanal gerçeklikten herhangi bir biçimde düzenleyebilirsiniz. Kırpma aracını kullanarak klipleri uzatabilir veya kısaltabilir, çoklu kamera dizileri oluşturabilir, yaratıcı veya önceden hazırlanmış animasyonlarla zaman çizelgenizi renklendirebilir ve içeriğiniz içe aktarıldıktan sonra sesi senkronize edebilirsiniz. Ek olarak, Adobe Premiere Pro 2022, materyalinizin hedeflendiği kitle veya sosyal medya platformundan bağımsız olarak videonuzu çeşitli en boy oranlarına uyacak şekilde otomatik olarak yeniden çerçeveleyecektir. Desteklenen çerçeveler 4:5, 1:1 ve 16:9 (yatay) biçimlerini (dikey) içerir.

Elbette ses için ihtiyacınız olan tüm araçları kullanabilirsiniz. Anahtar kelimeye, ruh haline veya türe göre göz atmak, çok sayıda uzman malzeme arasından seçim yapmak veya istediğinizi içe aktarmak ve içeriğinize anında daha fazla hayat vermek için Temel Ses panelini kullanın. Adobe Sensei tarafından sağlanan ses azaltma sayesinde, seslendirmeyi veya konuşmayı tanıdığında ses düzeyini otomatik olarak azaltabilirsiniz. Ayrıca, Auto-Match tüm karışımı otomatik olarak dengelemenize yardımcı olabileceğinden, mastering konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Birlikte çalışın: Uzaklara gitmek istiyorsanız birlikte gidin; hızlı gitmek istiyorsan yalnız git. Adobe Premiere Pro 2022, uzun vadede ekip çalışmasının değerini takdir ettiğinden, çok çeşitli işbirliği yetenekleri sağlar. Bağlantıları paylaşabilir, diğer kullanıcıların incelemelerini ekleyebilir, yorumlarınızın bir resmin hangi bölümleriyle ilgili olduğunu seçebilir ve daha fazlasını doğrudan zaman çizelgelerinizden yapabilirsiniz. Frame.io ile beş adede kadar projeyi yönetebilir, paylaşılan depolamayı kullanabilir ve bir kameradan buluta hızla geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca paylaşılan videoyu birkaç saniye içinde yükleyebilir ve indirebilirsiniz (üretim devam ederken paylaşmaya başlayabilirsiniz). Son olarak, değiştirmediğiniz videolarda Adobe Sensei AI tarafından otomatik olarak algılanan düzenleme noktaları olabilir.

Renkleri kontrol edin: Lumetriu Color panelini ve oyuna eklediği tuhaf özellikleri kullanarak, bitmiş çıktınızın kolorimetrisinde ince ayar yapmak artık bir sorun değil. Tek bir tıklama ile renk gradyanını otomatik olarak tek tip hale getirebilir, yeni renk referansı olarak kullanılacak bir renk seçebilir ve pozlama, kontrast, açık tonlar, gölgeler, Beyazlar ve Siyahlar gibi çeşitli parametreleri manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, çalışmanızın tonunu hızla değiştirmek için renk ön ayarlarınızı içe aktarabilirsiniz.
Videolarınıza otomatik olarak altyazı ekleyebildiğiniz için içeriğinize herkes kolayca erişebilir. Aslında, Transcribe yardımcı programı sesten otomatik olarak metin üretebilir. Yüklendikten veya oluşturulduktan sonra, filminiz için istediğiniz tempoya uygun şekilde uyduklarından emin olmak için altyazıları kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Elbette, metne belirli bir görünüm, yazı tipi, renkler, konumlandırma ve daha fazlasını vererek stilize etmek de mümkündür (ve daha sonra yeniden kullanılmak üzere ön ayarlar olarak kaydedilebilir).

Adobe Premiere Pro 2022 ile After Effects, Photoshop ve Audition dahil olmak üzere diğer Adobe programları arasında kesintisiz bir etkileşim vardır. Buluş sürecini ve ekip çalışmasını yoğunlaştırır.

Daha fazlası: Bu uygulama, kullanıcı taleplerine yanıt olarak sürekli olarak geliştirildiğinden, sağlayabileceklerinin sonu yok gibi görünüyor. Zamanla format uyumluluğunu genişletti, daha fazla efekt ve GPU hızlandırmalı efektler sunuyor, yenilikçi klavye kısayollarıyla üretkenliğinizi kolaylaştırıyor ve gelecekte kim bilir başka neler eklenecek.

Adobe Premiere Pro 2022 ne için kullanılır?

 1. Bir Premiere Pro proje dosyasına çift tıklamak veya Başlangıç ​​ekranından Projeyi Aç’ı seçmek dosyayı açacaktır.
 2. Yeni bir proje dosyası oluşturmak için Başlangıç ​​ekranından Yeni Proje’yi seçin.
 3. İçe aktarmak istediğiniz dosyalara göz atın, Premiere Pro’da kullanmak istediğiniz klipleri üzerlerine tıklayarak seçin ve ardından sağ tıklanan klibin içerik menüsünden İçe Aktar’ı seçin. Medyayı içe aktardıktan sonra düzenlemeye başlayabilirsiniz.
 4. Oluşturma işlemi boyunca, Dosya > Kaydet’i seçerek çalışmanızı kaydettiğinizden emin olun.
 5. Projenizi bitirmek için Dosya > Projeyi Kapat’ı seçin.
 6. Ek olarak, başlangıç ​​bölümü ve yeni veya deneyimli kullanıcılar için eğitimler de dahil olmak üzere çevrimiçi olarak sunulan tonlarca yardımcı materyal bulunmaktadır.

Ücretsiz mi

Adobe Premiere Pro 2022 ticari bir program olmasına rağmen 7 günlük deneme sürümü sunuyoruz. İster insan, ister öğrenci veya öğretmen, ister bir şirkette çalışıyor, isterse bir okul veya üniversiteye gidiyor olun, ihtiyaçlarınıza göre planlardan birini seçebilirsiniz, eğer bunlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız.

Güvenli mi?

Premiere Pro, dünyanın en saygın yazılım şirketlerinden biri olan Adobe tarafından yapılmıştır ve güvenli bir programdır. Her zaman olduğu gibi, kurulumdan önce resmi gizlilik bildirimini okumanızı öneririz.

Adobe Premiere Pro (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe Premiere Pro Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Deneme
 • Yayımcı: Adobe
 • Boyut: 1.9 MB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows 

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: