Adobe Acrobat Reader DC 2022 Türkçe Son Sürüm Windows 11-10

Adobe Acrobat Reader DC 2022, Windows bilgisayarlarda PDF dosyalarını açmak ve içindeki yazıları yada resimleri görüntülemek için bulabileceğiniz en iyi programdır.

Adobe Acrobat Reader DC 2022 Nedir Ne işe Yarar?

Adobe Acrobat Reader DC 2022 hiç şüphesiz Windows üzerinde PDF görüntüleme için gereken standart uygulamadır.

Adobe Acrobat Reader DC 2022 on yıldan fazla süredir varlığını sürdürüyor ve bu süre içerisinde birçok değişikliğe uğradı. Bunun sonuçlarından biri de sürekli şişirilmiş ve yavaş olmakla eleştirilmesine sebep olan eklenti ve uzantılarla yüklenmiş olması.

Adobe Acrobat Reader DC’nin hızı ile ilgili gerçek

Bir noktaya kadar, ekstra eklenti ve uzantıların Adobe’u daha yavaş çalıştırabileceği doğrudur. Adobe Reader yine de çok şey vaat eden bir PDF okuyucusudur. Adobe Reader’ın en son sürümüyle Adobe bazı hız sorunlarıyla ilgilendi ve Adobe Reader X’in geliştirilmesiyle birlikte bellek kaplama alanı sürekli biçimde düzeltildi.

Arayüz ve öne çıkan özellikler

Adobe Reader’ın bu sürümü yalnızca biraz daha hızlı değil, aynı zamanda kullanımı daha kolay hale getiren daha açık, daha basit bir arayüz sunuyor. Adobe Reader X halen önceki sürümlerdeki klasik araçlara sahip (Yakınlaştırma, Metin seçme, Görüntü yakalama ve Sesli okuma), ama aynı zamanda yapışkan not olarak yorum bırakma özelliği gibi yeni özellikler de sunuyor. Adobe Reader X’te bulacağınız yeni bir özellik de e-posta ya da Adobe SendNow hizmeti üzerinden belgeyi kolayca paylaşmanızı sağlayan Paylaş aracı.

Adobe Acrobat Reader DC yerleşik güvenlik önlemleri

Adobe Reader’daki güvenlik sorunlarından endişeleniyorsanız, korkmayın: Adobe Reader X, görselleri, kodları ve 3D objeleri bellekteki sistemden izole, özel bir alana yükleyen yeni Güvenli Mod sayesinde muhtemelen şimdiye kadar çıkarılan en güvenli sürüm.

Adobe Reader X, PDF belgelerini açmak, okumak ve yazdırmak için temel program olan bu popüler PDF okuyucunun tarihçesinde şüphesiz önemli bir güncelleme.

Artıları

  • Toptan bir PDF sektörü standardı
  • Çeşitli özelliklerle dolu
  • Geliştirilmiş güvenlik için Güvenli Mod
  • Geliştirilmiş Yorum aracı ve yeni Paylaşma aracı

Eksileri

  • Kaynakların kullanımı bakımından halen biraz ağır

Adobe Acrobat Reader DC 2022 Bilgisayara Nasıl İndirilir? Nasıl Yüklenir?

indir3.png (213×54)

  • Boyut: 1.2 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Platform: Windows 11-10-8-7

Alternatif indirme linki

Adobe Acrobat Reader DC 2022 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Adobe Acrobat Reader DC nasıl kurulur bilmiyorsanız, aşağıdaki kısa videoda hem indirme hem de kurulum işlemleri adım adım gösterilmiştir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: