Advanced Uninstaller Pro Gelişmiş Program Kaldırıcı, Kalkmayan Programları Kaldıran Programı

Advanced Uninstaller Pro hem bilgisayardan kalkmayan ve size zorluk çıkaran programları kesin bir şekilde kaldırır, hem de içerdiği bazı araçlar sayesinde bilgisayara bakım yaparak optimizasyon gerçekleştirir.

Böylesine faydalı bir yazılımın ücretsiz olması ise muhteşem bir olay.

Bazen internetten indirip kurduğunuz programlar (özellikle de ücretsiz yazılımlar) ilk başta şirin görünebilir ama siz işinizi bitirip de bilgisayardan kaldırmaya çalıştığınızda gerçek bir soruna dönüşebilirler. Tıpkı bir virüs gibi sistemden kalkmayı kabul etmeyen, hatta kalksa bile arkasında bazı çöp dosyalar bırakan bu programları Advanced Uninstaller Pro sayesinde garantili bir biçimde tamamen kaldırabilirsiniz.

Bazı zamanlarda bilgisayarda yüklü olan programların kaldırıcı aracı hasar gördüğü için bozulmuştur yada kaybolmuştur. Böylece bu programı kaldırmak imkansız hale gelir. Böyle durumlarda da Advanced Uninstaller Pro hızır gibi yardımınıza yetişiyor. Kullanması son derece kolay olan Advanced Uninstaller Pro programıyla Windows’un Program Ekle/Kaldır penceresinden silemediğiniz bütün programları hızlı bir şekilde kolayca silebiliyorsunuz.

Advanced Uninstaller PRO güçlü bir yazılım kaldırma aracıdır. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz yazılımlar bu işlemi gerçekleştirmeye çalıştığınızda çeşitli sorunlardan dolayı hata iletileri vermekte ve sisteminizde kurulu olarak kalabilmektedir. Bu sorunlardan en önemlisi yazılımın kaldırma işlemi için gerekli olan dosyalarının hasar görmüş veya silinmiş olmasıdır. Durum böyle olunca yazılımın kaldırma aracı işlevini tam olarak yerine getiremeyeceğinden siz sisteminizden kaldırma aracı bozulmuş olan yazılımı kaldırmaya çalıştığınızda sorun çıkarmakta ve işlemi başarılı biçimde gerçekleştirememektedir. Ayrıca bazı yazılımların kaldırma araçları üreticileri tarafından özensizce hazırlanmak ve yetersiz kalmaktadır. Hatta bazılarının kaldırma aracı dahi bulunmamaktadır.

Peki Advanced Uninstaller Pro nasıl çalışır ve nasıl kullanılır? Onu da kısaca anlatalım;

Ana menüsü üzerindeki Genel Araçlar(General Tools) bölümünde Yazılım Kaldırma(Uninstall Programs) sekmesine tıkladığınızda karşınıza varsayılan olarak liste biçiminde sisteminizde kurulu olan yazılımlar çıkacaktır. Burada yapmanız gereken kaldırmak istediğiniz yazılımı işaretleyerek sol altta bulunan “Kaldır”(Uninstall) butonuna tıklamaktır. Büyük ihtimalle seçtiğiniz yazılım sorunsuzca sisteminizden kaldırılacaktır. Eğer bu yolla işlem başarılı biçimde gerçekleştirilemezse diğer bir yol olan “Güçlü Kaldırma”(Forced Removal) seçeneği ile mutlaka istediğiniz her yazılımı kaldırabilirsiniz.

Advanced Uninstaller Pro ücretsiz olan program kaldırıcılar içerisinde en iyisidir. Bu nedenle her bilgisayarda mutlaka olması gerekir diyerek tüm ziyaretçilerimize tavsiye ediyoruz…

Boyut: 16.8 MB – Lisans: Ücretsiz

Advanced Uninstaller Pro İndir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: