Driver Magician Lite Sürücü güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedekleme programı

İşte dünyanın en ünlü otomatik sürücü güncelleme programı! Hem de tamamen ÜCRETSİZ!

Driver Magician Lite bilgisayardaki bütün donanımları tespit eder, teşhis eder, harddiskteki ortak sürücüleri bulur ve istediğiniz yere yedekler.

Driver Magician programının otomatik sürücüleri güncelleme özelliği harikadır. Kendisi yeni sürücü varmı diye kontrol eder, kendisi indirir ve kendisi yükler. Siz arkanıza yaslanıp keyfinize bakarsınız ve sürücülerle ilgili yaşadığınız sorunlara bundan sonra elveda dersiniz.

Bilgisayarınızı biçimlendirseniz (formatlamak), tekrar kurup, yükseltme yapsanız bile elinizde bulunan “Kayıtlı” sürücüleriniz sayesinde bilgisayarınıza gerekli donanımların sürücülerini tekrar çok kısa sürede yükleyebilirsiniz. Bu sayede bir aygıtınızın sürücü cd sini veya disketini kaybetseniz bile bu program sayesinde aldığınız sürücü yedeğinizden çok kolay kurulum yapabilirsiniz.

Driver Magician; geniş sürücü veritabanında bulunan sürücüler bilgileri ile internet aracılığıyla sürücülerinizi güncellemenizi imkânı da tanır.

Dünyada en çok kullanılan sürücü bakım ve onarım programlarından birisi olan Driver Magician yazılımının herkese öneriyorum. Her bilgisayarda olması gerekir…

Lisans: Ücretsiz / Boyut: 4.2 MB

Driver Magician Lite İndir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: