PDF to Word

PDF2Word olarak da bilinen PDF to Word programı klasik bir format çeviricidir. Bu programı kullanarak kolayca ve hızlı bir biçimde pdf dosyasının formatını Word dosyasına dönüştürmek mümkün.

PDF to Word programının kullanımı çok kolay çünkü sürükle bırak teknolojisini destekler. Ayrıca programın format çevirmesi için başka programlara örneğin Acrobat Reader gibi yazılımlara ihtiyacı yoktur. Tek başına Pdf’yi Docx yapabilir.

PDF to Word programıyla bir pdf dosyasının içindeki bütün sayfaları toptan Word dosyasına çevirebileceğiniz gibi, seçtiğiniz bazı belirli sayfaları da çevirebilirsiniz.

Programın nasıl çalıştığı ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse;
Bunun için ‘Open’ tuşuna basıp, açılan pencereden PDF dosyanın konumunu belirtip, kaydedilecek konumu ayarladıktan sonra PDF dosya Word dosya türüne dönüştürülür. Dönüştürme bittikten sonra dosya otomatik açılır. Bu dönüştürme esnasında Türkçe karakter sorunu yaşamazsınız. PDF içeriği yazı, resim ve grafik olarak Word haline getirilir.

Gördüğünüz gibi PDF to Word yazılımı son derece basit, kullanımı kolay ve işini iyi yapan başarılı bir PDF den Word e çevirme aracıdır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: