burn4free dvd burning Verileri ve müzikleri DVD'ye yazdırma programı

Burn4Free

Elinizdeki tüm CD ve DVD diskler ile yapacağınız kopyalama ve yazdırma işlemleri için ücretsiz ve kaliteli bir yazılım arıyorsanız, sizlere Burn4Free programını tavsiye ediyorum.

Bunun başlıca sebebi kullanımının çok kolay olması, sade bir arayüzü olması ve işini son derece iyi bir şekilde yapmasıdır. Bu nedenlerden ötürü her seviyeden kullanıcı için ideal bir araçtır.

burn4free dvd burning Verileri ve müzikleri DVD'ye yazdırma programı

Burn4Free ile hem veri diskleri yaratabilir, hem de müzik CD’leri yada film DVD’leri oluşturabilirsiniz. Ayrıca Burn4Free programını kullanarak CD’leri riplemek de mümkün. Burn4Free programının özellikleri bu kadarla da kalmıyor. Bu program sayesinde CD/DVD leriniz için kapak resmi dizayn edebilirsiniz. Ayrıca ses dosyalarını ve video dosyalarını birbirine çevirerek format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Programın tamamen ücretsiz olması ve Türkçe dil desteğinin bulunması onu rakipleri karşısında bir adım öne geçiriyor. Burn4Free dururken, basit CD-DVD işleri için hiçbir programa para ödemeyin…

Burn4Free programının başlıca özellikleri ise şöyle:

  • blu-ray kopyalama
  • dvd kopyalama
  • filmleri, mp3leri ve verileri yedekleme
  • Müzik CD si hazırlayın
  • Çift katman desteği
  • Ücretsiz online güncelleme
  • Arayüzü kullanımı kolaylaştırıyor

Burn4Free Son Sürüm İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yukarıdaki linke tıklayarak açılan resmi indirme sayasındaki yeşil renkli Free Download yazan butona tıklayarak programın en son sürümünü indirebilirsiniz. Ama son sürümünde orijinal kurulum dosyası yerine, bir yükleyici dosyası indirtiyor ve bu yükleyici içerisinde size bazı reklam teklifleri sunuyor. Bu yükleyicide kesinlikle virüs falan yok ama ücretsiz bir program olduğu için programı bilgisayarınıza kurarken bir yandan da bu reklam tekliflerinden para kazanıyor. Yine de pek çok antivirüs programı reklam içeren yükleyicileri tehlikeli olarak görüp kullanıcıyı uyarıyor.

Bu nedenle yükleyici içerisinde en son sürümü indirmek yerine, dilerseniz bir önceki sürümünün orijinal kurulum dosyasını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Böylece yükleyiciyle uğraşmazsınız.

Burn4Free Orijinal Kurulum Dosyası İndir (Yükleyici yoktur, reklam içermez, bunu indirmenizi öneririm, dosyayı Yandex Disk sunucusuna yükledim)


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: