AdwCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AdwCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için AdwCleaner indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

AdwCleaner ile tarayıcı virüslerini örneğin ana sayfa değiştirme virüsünü veya diğer zararlı eklentileri tespit edip kolayca silebilirsiniz.

İyi bilinen AdwCleaner programının yardımıyla, bilgisayarınızdaki ve tarayıcınızdaki araç çubuklarından ve reklam yazılımlarından kurtulabilir ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz.

İnternetten yeni programlar indirip yüklediğinizde, zaman zaman çok sayıda reklam ve hatta istenmeyen üçüncü taraf programları yükleme işlemine eklemeye başlayan uygulamalarla karşılaşabilirsiniz.

Farkında olmadan, tarayıcınız için antivirüs veya araç çubuğu gibi istemediğiniz bir programı kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu uygulamalardan ve reklamlardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yardımcı program, bilgisayarınızdaki bu programları ve dosyaları bulmanıza yardımcı olacak ve isterseniz bunları sizin için silecektir.

Taşıması ve Kullanımı Kolay

AdwCleaner çok taşınabilir bir yardımcı programdır. Çıkarılabilir dosyalarda bulunabilen yürütülebilir bir dosya kullanılarak yüklenebilir. Yani bu programı kullanmak için tek yapmanız gereken dosyaları indirmek, ayıklamak ve kullanmaya başlamak.

Windows Kayıt Defterinizde herhangi bir iz bırakmadığı için fazla yer veya kaynak kaplamaz.

Reklam yazılımını kontrol edin ve kaldırın

Uygulamayı başlatır başlatmaz tarama işlemini başlatabilirsiniz. Bu basit, ama oldukça güçlü. Yardımcı program, bilmeden yüklemiş olabileceğiniz olası kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımları ve muhtemelen istenmeyen programlar için bilgisayarınızı otomatik olarak kontrol eder. Daha sonra bu dosyalarla ne yapacağınızı seçebilirsiniz.

Taramanın bulguları düzenlenir ve ayrı bir belgede verilir. Aracın hangi girişleri silmeyi önerdiğini görebileceksiniz. Bunları kendiniz silebilir veya daha sonra araca sizin için yapmasını söyleyebilirsiniz.

Program, yürütülürken şu anda çalışan tüm uygulamaları kapatacaktır, bu yüzden bunu not edin. Performansınız etkilenebilir.

Bize göre:

AdwCleaner, reklam yazılımlarını ve potansiyel olarak istilacı diğer uygulamaları bilgisayarınızdan kaldırmak için son teknoloji taşınabilir bir çözümdür.

AdwCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AdwCleaner Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Xplode
  • Boyut: 8.2 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: