Webcam Max

Webcam Max (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Webcam Max indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Canlı görüntülü sohbetler için web kamerası görüntülerine ekleyebileceğiniz harika efektlerin sayısı binlercedir ve sürekli olarak daha fazla efekt tanıtılmaktadır.

Kedi gözleri takarak, iki başlı bir ucubeye dönüşerek ve hatta aranıyor posterinde görünerek arkadaşlarınızı eğlendirebilirsiniz.

Buna ek zevk ekleyin. Windows Live Messenger, Skype, Yahoo Messenger, Camfrog, YouTube, Ustream ve JustinTV dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler web kamerası uygulamaları desteklenmektedir.

WebcamMax ile fotoğraf veya video klip çekebilir ve bunları hemen Facebook veya YouTube’da yayınlayabilirsiniz.

WebcamMax ile sanal bir web kamerası da kullanılabilir. Canlı sohbetler veya akış sırasında, insanlara videoları, görüntüleri, bilgisayar ekranınızı ve hatta birkaç kamera videosunu göstermek için kullanabilirsiniz.

Basit bir tıklama ile kaynaklar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca WebcamMax, web kameranızı çeşitli web kamerası uygulamalarıyla aynı anda kullanmanızı sağlar. WebcamMax’in bir başka harika özelliği de karalamalar.

Mevcut birçok örnekten birini seçerek video penceresini özgürce boyayabilir veya damgalayabilirsiniz. Benzersiz taleplerinizi karşılamak için WebcamMax, 320×240, 640×480, 640×360 ve 352×288 dahil olmak üzere çeşitli Web kamerası kaynak boyutlarını destekler.

Webcam Max

Webcam Max Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme / Reklamlı
  • Yayımcı: CoolwareMax
  • Boyut: 24.9 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama1 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: