Age of Empires 3 Türkçe İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm

Age of Empires, strateji oyunlarının başında gelmekte olup dünyada bu seriyi takip eden, oynamaktan büyük keyif alan milyonlarca insan bulunmaktadır.

Eğer sizde onlardan biriyseniz ve oyunu hala oynamaya başlamadıysanız, işte fırsatınız! Bu oyunla online dünyada ve tamamen ücretsiz olarak büyük bir savaşın içine atılabilirsiniz. Oyunun serilerini hemen hemen oynayan herkes bilir ve bu serinin akıbetinin ne olacağı tam bir bilinmezliktir.
Oyun hem online olması hemde harika grafikleri ile dikkat çekmektedir. Oynayış bakımından eski serinin benzeri durumunda olan oyun size online strateji keyfini sunmaktadır. Bu oyunu oynayarak milti ortamda birbirinden heyecanlı mücadeleler yaşayacaksınız. Her şeyden önce görevimiz geliyor ama bu görevi yapmanın yanı sıra co-op moduna da sahip olan Age of Empires Online’da aynı anda iki arkadaş olarak düşmanlarınızla savaşa girebilirsiniz. Age of Empires Online’a dahil olabilmek için öncelikle oyunun küçük boyutlu bir iştemci dosyasını indirip sisteminize kurmanız gerekmektedir. Sadece bu dosyayı indirip sisteminize kurmanız yeterli olacaktır, gerisini program sizin yerinize halletmektedir. Oyunda bulunan güncellemeler otomatik olarak gerçekleşmektedir. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra kayıt olarak giriş yapabilirsiniz.
Oyun içerisinde birbirinden harika görsel düzenlemeleri yapılmış 4 medeniyet bulunmaktadır. Bunlar; Celtic Medeniyeti, Egyptian Medeniyeti, Persian Medeniyeti, Greek Medeniyeti’ dir. Bunun yanı sıra oyunda meslek sistemi de yerini almıştı. Bunlar; Cavalry Hall: atlı savaşcıları üretmek işini yaparlar, Craftsman’s Hall: oyundaki çeşitli araçları üreten bölüm, Engineering College: mekanik silah üreten bölüm, Millitary Collega: yakın kılıçlı savaşçıları üreten bölüm, Grand Temple: priest ünitelerini üreten bölüm, Hunting Lodge: okçu ve mızrak birimlerini üreten bölüm, Builder’s Hall: bina işçilerinin olduğu bölüm gibi meslek sınıfları bulunmaktadır.
Age of Empires bağımlılık yaratan oyunlar arasındadır. Bir kez denedikten sonra vazgeçmeniz mümkün olmayacaktır. En keyifli strateji oyunlarından olan Age of Empires Online sizi PvP sistemi ile eski günlere götürecektir.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :26.3 MB
  • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: