Mount&Blade: Warband Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

mount-blade-6.jpg (700×560)

Mount&Blade için geliştirilen çok oyunculu bir genişleme paketi olan Mount&Blade: Warband orta çağ temalı bir rol yapma oyunudur.

Oyunda, içerisinde bulunan bütün uluslar birbirleriyle savaşmaktadır. Savaşların sonunda krallıklar yıkılabilmektedir, bütün krallıklar yıkıldığında oyun bitmiş oluyor. En sona kalabilen ulus, savaşı kazanmış olmaktadır.  Oyun senaryosunda bütün krallıklar, oyun evreni olan Kalradya’ da eski Kalradya İmparatorluğu’ nu yeniden canlandırabilmeyi amaçlamaktadır. Oyunda 6 devlet vardır. Rodok Krallığı, Vaegir Krallığı, Svadya Krallığı, Nord Krallığı, Kergit Hanlığı ve Sarranid Sultanlığı.
Mount&Blade’ te askerler sadece 3 gruba ayrılmıştı, piyade, okçu ve süvari. Bunlara ek olarak Warband’ ta 6 ismi değiştirilebilir grup eklenmiştir. Mount&Blade’ te leydilerden sadece görev veya yardım alınabiliryordu, ancak Warband’ ta leydilere kur yapılarak onlarla evlenilebilir, evlenildikten sonra ise ziyafet veya ülkede itibar kazanmak için onunla konuşulabilir. Mount&Blade’ te savaş hareketleri daha az gerçekçiydi, üstelik grafiklerde çok güzel değildi ancak Warband’ ta daha gerçekçi savaş hareketleri ve daha iyi grafikler eklenmiş durumda. Mount&Blade’ te derebeyler taraflarını neredeyse her zaman bulundukları taraf yenilince değiştiriyorlardı, ancak Warband’ ta hükümdarlarından hoşlanmadıkları zaman da taraf değiştirebilme gibi özellikleri ilave edilmiştir.
Bu genişleme paketinde Mount&Blade oyunun bir çok eksi yönü artıya çevrilmiş, eksikler giderilmiş ve daha iyi bir oyun ortaya konulmuş durumda. Kesinlikle bu versiyonu denemeniz gerek. Şimdiden iyi eğlenceler.
Mount-and-Blade-Warband-Free-Download.jpg (339×470)
indir
Alternatif indirme linki:
indir
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut : 586.5 MB
  • Dil : TÜRKÇE

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: