AMCap (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AMCap (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için AMCap indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Kısaca özetleyecek olursak, AMCap Web Kamerası Kayıt ve Görüntü Yakalama Programıdır.

AMCap, web kamerasından monitör ekran kaydı sağlayan, kullanımı kolay bir resim ve video yakalama uygulamasıdır.

Noel Danjou tarafından yaratılan ve geliştirilen program, size bir dizi gelişmiş video ayarı ve kayıt imkanı sunar.

Örneğin, uygulamayı kullanarak çıktı boyutunu, sıkıştırmayı ve kare hızını değiştirebilirsiniz.

Ekran kaydediciyi kullanarak da ses kaydedebilirsiniz ve hatta harici kameralara bağlanabilir.

AMCap’in demo sürümünü indirerek test edebilirsiniz. Fotoğraflardaki filigranlar ve sınırlı video seçenekleri talihsizlik.

Tam sürüme yükseltmeden önce yazılımın demo sürümünü kullanabilirsiniz çünkü hala görüntü ve video yakalama özelliklerine sahiptir.

Ekran kaydı için saygın bir seçim

AMCap, web kameralarından ve kameralardan video kaydetmenizi ve önizlemenizi sağlayan eksiksiz bir ekran kaydedicidir.

Program, Microsoft DirectShow ile uyumlu olduğu için yüksek kaliteli kayıtlar sunabilir. Günümüzde birçok farklı ekran kayıt programı mevcuttur.

Bununla birlikte, akıllıca seçim yapmak için performans, kullanılabilirlik ve maliyet arasında sürekli bir denge kurmalısınız. AMCap, basit, hızlı ve ücretsiz olduğu için video yakalama programları için en iyi seçeneklerden biridir.

 

Uygulamayı kullanarak ses, video ve görüntü kaynaklarını kaydedebilirsiniz. Jing ve Free Screen Recorder’dan farklı olarak analog TV tuner uyumluluğu da sağlar. AMCap indirme, dijital kayıtları WMV veya AVI formatına hızla sıkıştırabilir ve çeşitli ekranlarla çalışır.

Sonuç olarak, dosyalar Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 dahil olmak üzere birçok Windows işletim sistemi sürümünde zorlanmadan açılabilir.

AMCap’i kullanmak basit mi? Zor mu?

AMCap’in tasarımcıları, kullanımı mümkün olduğunca kolay ve anlaşılır hale getirmeyi amaçladı. Kullanıcı arayüzü başlangıçta meşgul görünse de, kısa sürede navigasyona alışacaksınız. Simgelerin tümü iyi etiketlenmiştir ve klasik Windows Gezgini kullanıcı arayüzüne benzer.

Yazılım, kurulum prosedürü sırasında birkaç kez “İleri”ye tıklamanızı ister. Ekran kayıt aracı daha sonra oradan birkaç saniye içinde kurulabilir. Çok az sistem kaynağı kullanır ve hafif bir uygulama olduğu için bilgisayarınızı yavaşlatmaz. Program minimize edilebilir ve arka planda herhangi bir yavaşlama veya çökme yaşamadan çalışmaya devam eder.

“Görünüm” menüsünden çeşitli özellikler ve seçenekler arasından hızlıca seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, tercih ettiğiniz önizleme ekranı ayarını seçebilirsiniz. Tek bir tıklama Menü Çubuğu, Durum Çubuğu ve Araç Çubuğu’nu getirecektir. Geçiş ekranı da buradan açılıp kapatılabilir. Bu alan aynı zamanda Döndürme, Duraklatma ve Yakınlaştırma kontrollerini de barındırır. Metin Geliştirici, Yer Paylaşımı ve Ekran Görüntüsü’nü etkinleştirme özelliği son özelliktir.

AMCap nasıl çalışır?

AMCap, video çekimi için özel olarak tasarlanmış bir araçtan bekleyeceğiniz tüm yeteneklere sahiptir. Örneğin, bağlı ses ve video cihazlarının ayarlanması, yazılım otomatik olarak yaptığı için basittir. Ses yakalama ayarının varsayılan olarak devre dışı bırakıldığını unutmamak önemlidir. Cihaz özellikleri, ses kontrolü, video karıştırma için işleme seçenekleri ve sık kullanılan diğer ayarlanabilir ayarlar bazı örneklerdir.

Cihaz bağlandıktan sonra, eğme, odaklama, yakınlaştırma, pozlama ve daha fazlası gibi çeşitli kamera kontrol seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ses girişini ve biçimini değiştirmek başka bir olasılıktır. Video karıştırma oluşturma seçeneğini kullanırken en boy oranını ve yön çevirmeyi seçebilirsiniz.

Tüm işlevler, entegre menü çubuğunda listelenir ve kayıt, daha büyük bir ayrılmış alanda görüntülenir. Daha önce de söylendiği gibi, AMCap web kamerasını veya kamera cihazını anında tanır ve görüntüleri iletmeye başlar. Bir web kamerası, USB kamera, video kamera ve diğer benzer cihazların tümü bağlanabilir.

“Yakala” menüsünden istediğiniz yakalama etkinliğinin türünü seçebilirsiniz. Basit videolar çekmek için gereken tek şey Başlat ve Durdur düğmeleridir. AMCap’te Synchro Start açıldığında, ses ve video kaydı aynı anda başlayacaktır. Fotoğraf çekmek için bir Fotoğraf Çekme seçeneği vardır. Bir dizi fotoğraf mı yoksa sadece bir tane mi çekeceğinize karar verebilirsiniz. İlk tercih için bir zamanlayıcı bile planlanabilir.

Uygulamanın belirli bir giriş kaynağından ses kaydetme özelliğini kullanarak bağımsız olarak üretilen filmlerden gelen sesleri entegre edebilirsiniz. Tam ekran modu, alfa harmanlanmış kaplamalar, dijital yakınlaştırma ve deinterlacing desteği, programın diğer özelliklerinden bazılarıdır.

AMCap (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AMCap Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: Noël Danjou
  • Boyut: 14.3 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: