Android Belge/Döküman Tarama Uygulaması Gezginler İndir

2014-04-20_16-00-48

ScanWritr isimli bu uygulama, Android akıllı cep telefonları ve tabletlerinde kullanılan aşağı yukarı profesyonel düzeyde olan  döküman tarama uygulamalarından bir tanesi olmakla birlikte herhangi bir hata vermeden belgelerinizin problemsiz bir şekilde dijital ortama aktarılmasına imkan veriyor. Uygulama cihazınızın kamerasını kullandığı halde oldukça iyi çalışıyor ve tarama kalitesi de pek çok kullanıcıyı tatmin edecek seviyede. Tabii ki tarayıcı cihazlarla karşılaştırılması yerinde olmayacaktır ancak yeterli bir performans sunduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken dökümanlarınızın tam olarak ekrana oturması için kırpma araçlarını kullanmanıza gerek kalmıyor ve kendisi kırpılacak döküman dışı bölgeleri tespit edebiliyor, sonra da görsel dosyayı daha iyi hale getirerek okunabilirliğini arttırıyor. Resim formatları ya da PDF formatında kayıt yapabilmesi sayesinde istediğiniz ortamda belgelerinizi kullanabiliyor, aynı zamanda döküman imzalama ya da el yazısı ekleme gibi özelliklerden faydalanarak onları bir miktar düzenleyebiliyorsunuz da.

Dökümanlarınızı arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşmak isterseniz uygulama içerisindeki sosyal paylaşım butonlarını da kullanabiliyorsunuz. İnanıyorum ki akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz kaliteli tarayıcı uygulamalarından bir tanesi de ScanWritr ancak uygulamanın ücretsiz sürümünde bazı sınırlamalar da mevcut. Bu sürümde kullanıcılar bir döküman dizisini en fazla 3 parça halinde 10 sayfadan oluşabilecek şekilde taratabiliyorlar. Daha gelişmiş tarama özellikleri ise uygulamanın ücretli versiyonunda mevcut.

ScanWritr  Android uygulaması bulut depolama ve paylaşma servisini de desteklemektedir. Bundan dolayı bulut yazdırma imkanına da kavuşuyorsunuz veya birçok belgeyi bir sürü insanın erişimine açabiliyorsunuz. Herkese bu uygulamayı tavsiye ediyoruz. Kullanımı çok basit ve hata vermeden çalışan kaliteli bir programdır.

Lisans: ücretsiz

Boyut: 1.1 MB

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: