Gezginler Avast Antivirüs 2015 Türkçe İndir Bedava Ücretsiz Windows 8 7 Xp Vista

avast2014.jpg (640×456)

Çok güçlü özelliklerle yeni çıkan avast! Free Antivirüs 2014, Avast firmasının çok uzun senelerdir bilgisayarları korumayı sağlıyan güvenilir bir güvenlik programıdır.  Bu sürümü yepyeni fonksiyonlar ve özel önlemler içermektedir. Bu sayede bilgisayarınızda ve internette gezerken her türlü tehlikelere karşı kesin bir koruma kazanmış olacaksınız.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz güvenlik yazılımı, bilgisayarınız için tehlike arz eden tüm virüs, trojan ve kötü amaçlı yazılımları tespit ederek bilgisarınızı koruyor. Yeni özellikleri ile birlikte daha da güçlenen uygulama ile internet üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En iyi güvenlik yazılımlarından bir tanesi olan avast!

Ücretli bir antivirüs yazılımına para ödemeye başlamadan önce iki sene boyunca bu programı kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadığımı belirtmek istiyorum. Kesinlikle sistemi kasmıyor, çalışırken beni rahatsız etmiyordu. Güvenlikle de ilgili pek bir sıkıntım olduğunu hatırlamıyorum. Bunlardan dolayı herkese  Free Antivirüs 2014 programını öneriyorum.

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:AVAST Software

indir
Alternatif indirme linkleri

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: