Android için ses değiştirme uygulaması indir, erkek kadın bebek sesleri, maymun canavar sesi

2014-05-19_04-40-59

Sesinizi değiştirerek arkadaşınıza ufak bir şaka mı yapmak istiyorsunuz?

Kendi sesinizi değiştirip sevgilinizin sadakatini ölçmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil! İster şaka amaçlı, ister eğlenmek için, ister profesyonel başka amaçlar için olsun,  Android için tamamen bedava olarak hazırlanan bu Ses Değiştirici uygulaması tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Uygulamayı kullanarak sesinizi farklı seçeneklerden birini seçerek dönüştürebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz sesi belirledikten sonra ses kayıtları yapabilir ve arkadaşlarınıza e-postaaracılığı ile gönderebilirsiniz. Dilerseniz kaydettiğiniz sesleri Android cihazınızın zil sesi olarka belirleyebilirsiniz.

Farklı efektler ile sesinizi birleştirerek birbirinden komik sesler kaydedebileceğiniz uygulamayı hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sesinize helyum efekti ekleyerek bir bebek yada maymun gibi konuşabilirsiniz. Diğer efektler arasında yankı, erkek, kadın, canavar vb. sesler bulunmaktadır. Ayrıca sesinizin ekosunu da dinleyebilirsiniz.

Sesimi nasıl değiştirebilirim diye kendinize soruyorsanız, My Voice Changer’ı hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Android’li akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak hazırlanan bu Android ses değiştirme programının boyutu 7.9 MB olmakla birlikte lisansı ise tümüyle ücretsizdir.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: