Kronometre ve Geri Sayım Programı Gezginler İndir

GoStop 1.1.30.19 sreenshot

Hem bir kronometre olarak kullanabileceğiniz hem de bir geri sayım programı olarak ihtiyacınız karşılayabilecek üstelik tamamen ücretsiz olan bir araca ne dersiniz? GoStop isimli bu harika programın herkesin işine yarayacağını düşünüyorum.  Artık zamanı siz yöneteceksiniz. Kullanımı çok kolay olan GoStop programının özellikleri ve nasıl kullanılacağıyla ilgili ayrıntıları yazının devamında inceleyebilirsiniz…

Program hem kronometre hem de geri sayım araçlarına sahip ve böylece zaman tutmak için kullanılabilecek iki temel araca hemen ulaşabiliyorsunuz. Programın sahip olduğu temiz ve kolay kullanılır arayüz ise kafa karıştırmayacak şekilde ve net olarak hazırlanmış. Ücretsiz olduğu için elbette çok fazla sayıda işlev beklememek gerekli ancak sahip olduğu işlevleri sorunsuzca yürütebiliyor.

Geri sayım aracının alarm sesi desteğine sahip olması ise elbette uyarı alabilmek açısından önemli. İsterseniz programla birlikte gelen alarm seslerini kullanabilir, isterseniz de kendi WAV dosyalarınızı alarm olarak kullanabilirsiniz.

Çalışması sırasında herhangi bir şekilde sorun çıkarmayan uygulamanın sistem kaynakları kullanımında da bir soruna sahip olmadığını söyleyebiliriz. Eğer zaman yönetimi konusunda kullanılabilecek temel bir araç arıyorsanız göz atmayı unutmayın.

GoStop programının dosya boyutu yalnızca 663 kb kadardır.  Yukarıda da bahsettiğim gibi lisansı tümüyle ücretsiz olan bu faydalı programı Windows 8.1. de dahil olmak üzere Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: