Android için video ve ses çevirici ücretsiz indir (mp3, mp4, ogg, avi, mpeg, flv, wav,m4a, 3ga ve oga format dönüştürücü)

2014-04-22_17-09-41

Kaliteli ve tamamen ücretsiz olan bir video format çevirme programı ve aynı zamanda müzik dosyalarının da uzantısını değiştirme programı istiyorsanız sizler için iki ayrı uygulama yerine tek bir uygulama kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bedava olan Media Converter Android uygulaması halihazırda zaten hem video dosyalarının formatını hem de ses dosyalarının formatını başka formatlara çevirebiliyor. İşte bu format çevirici uygulamanın detaylı özellikleri;

Media Convertermp3, mp4, ogg, avi, mpeg, flv ve wav gibi farklı medya formatındaki dosyaları dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz uygulama ile yukarıdaki video formatları dışındam4a, 3ga ve oga gibi ses dosyası formatlarını da dönüştürebilirsiniz.

Video ve ses dosyaları üzerinde kırpma işlemleri yapmanızı da sağlayan uygulama aynı zamanda istediğiniz ses dosyalarından zil sesleri oluşturmanızı da sağlamaktadır.

Videoların çözünürlük ve diğer ayarlarını kendi istekleriniz doğrultusunda belirleyebildiğiniz Media Converter ile tüm işlemleri yapabilmek sandığınızdan çok daha kolay gerçekleşiyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamayı tüm video ve ses dönüştürme işlemleriniz için rahatlıkla kulllanabilirsiniz.

Bu programı kullanarak format çevirmek tam bir çocuk oyuncağı. Kullanması o kadar kolay ki, neredeyse hiç deneyimi olmayan kimseler bile rahatça çalıştırabilir. Çıktı kalitesini siz kendinize göre  ayarlıyorsunuz. Hepsinin dışında tüm bu üst düzey özelliklere sahip olan bir uygulamanın ücretsiz olmasından daha güzel bir şey olamaz. Her telefonda mutlaka olması gereken harika bir programdır.

indir

Uygulamanın boyutu 1.9 MB dır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: