Android Ücretsiz Futbol Maçı Oyunu, Android Maç Oyunları APK Bedava İndir

2014-06-12_19-33-23

Dünya Kupası 2014 Brezilya bu akşam start alıyor. Bu nedenle bütün dünyayı bir futbol coşkusu sarmış durumda. Eğer siz de bir futbol hastasıysanız ve bu heyecanı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyarak yaşamak istiyorsanız, sizler için hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava olarak oynayabileceğiniz en güzel futbol oyununu tanıtmak istiyorum.

Football Kicks: Title Race isimli maç yapma oyununun özellikleri ve nasıl oynandığı hakkındaki bilgiler yazının devamında ayrıntılı bir şekilde sunulmuştur…

Football Kicks: Title Race futbol meraklılarına yepyeni bir deneyim yaşatmayı amaçlayan kaliteli bir yapım. Oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve Android cihazlarınızda keyfini çıkartabilirsiniz. Oyuna ilk girdiğimizde dikaktimizi kaliteli grafikler ve detaylı modellemeler çekiyor. Phoenix™ grafik motoru kullanılan oyunda genel olarak bir kalite havası hakim.

Uygulama markette bu kategoride pek çok oyun bulunsa da Football Kicks: Title Race bunlar arasında en detaylı olanlardan diyebiliriz. Oyunda sadece top peşinde koşturup rakip takımı yenmeye çalışmıyoruz. Başarılı olabilmek için oyuncularımızın performans özelliklerini sürekli takipte tutmamız gerekiyor.

Takımımızda yer alan oyunculardan yetersiz bulduklarımızı satabiliyor ve takımımıza daha uyumlu olanları alabiliyoruz. Bu noktada altını çizmemiz gereken bir nokta daha var. Football Kicks: Title Race oyunculara sosyalleşme imkanı da sunmakta. Yani oyuncu alım satımlarınızı gerçek oyuncularla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem takımınızı güçlendirebilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyunda onlarca farklı takım, forma, arma ve stadyum bulunuyor.

Buraya kadar her şey mükemmel görünüyor fakat oyunda negatif bir nokta mevcut. İlk başlarda son derece keyifli başlayan oyun giderek zorlaşıyor ve uygulama içi satın alma yapmadan bölümleri bitirmek imkansız hale geliyor.

Football Kicks: Title Race Android futbol maçı oyununu şahsen çok merak ettim ve kendi telefonuma yükleyip bir deneyeyim dedim. Tamam öyle ahım şahım bir şey değil fakat sonuçta tümüyle ücretsiz olan bir oyun için gerçekten süper diyebiliriz. Neticede telefonda PES yada FIFA dan aldığınız keyfi almayı beklemeyin fakat buna en yakın deneyimi yaşayabilirsiniz…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: