Ana Sayfa PC oyunları Angry Birds Epic PC için indir bilgisayarda oyna!

Angry Birds Epic PC için indir bilgisayarda oyna!

Angry-Birds-Epic-Main-Teaser-Image-640X349.Jpg (640×349)

Daha önce çıkan kızgın kuşlar serilerinden tamamen farklı olan Angry Birds Epic oyununun hikayesi yine başroldeki Red Bird ile dostlarının domuzlara karşı olan savaşını konu alıyor. Oyundaki giysiler ve yerler oldukça ilgi çekici. Gerçekten muhteşem bir serüvene hazır olsanız iyi edersiniz…

Oyunu bilgisayarda oynamak için öncelikle Blue Stack Apps Player programını indirin ve bilgisayara kurun. Bu program Android oyunları PC de oynamanızı sağlar. Buraya tıklayarak Türkçe ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha sonra Bluestacks programının içinden Angry Birds Epic oyununu aratıp yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

 Indir

Alternatif olarak aşağıdaki linkten direk pc yani bilgisayar uygulamasını indirebilirsiniz:

Indir

3.alternatif indirme linki (kesin çalışıyor)

Indir

http://www.youtube.com/watch?v=g7Ai3V-n7oE


4 YORUMLAR

    • sayfayı güncelledim ve doğrudan bilgisayarda oynamak için gerekli oyun dosyasını da ekledim. 3 farklı butonu sırayla dene ve hangisi çalışıyorsa onunla indir. bugün test ettiğimde her üçü de çalışıyordu. kolay gelsin.

    • kardeş yazının içinde verdiğim linkteki programı bilgisayara indirip kuracaksın. bu program sayesinde tüm android oyunlarını bilgisayarda oynayabiliyorsun. ondan sonra verdiğim linkten angry birds oyununu bilgisayara yükleyip hemen oyuna başlayabilirsin. aslında çok kolay, nereyi yapamadın anlamadım. sorunu yazarsan yardımcı olmaktan memnun olurum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz