iPhone iPad Resmi bulanıklaştırma uygulaması, fotoğrafı bulanık yapma programı ücretsiz

iPhone Screenshot 4

Resimler nasıl bulanık yapılır?

iPhone ve iPad cihazlarında fotoğrafı bulanıklaştırmak için gerekli mobil uygulama nedir?

Touch Blur adlı tamamen bedava olan bir uygulama sayesinde iOS yüklü akıllı telefon ve tabletlerde yani iPhone ve iPad cihazlarında fotoğrafı bulanıklaştırabilirsiniz.

Pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması içerisinde bulanıklaştırma efektini bulunduruyor ancak bu uygulamalar maalesef ya fotoğrafın tümünde efekti uyguluyor yahut bölgesel olarak uygulama yapıyor. Touch Blur uygulaması ise direkt olarak parmaklarınızı koyduğunuz nokta üzerinde efekti uyguladığı için en iyi sonuçları elde etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Özel bulanıklaştırma yerleşimi
  • Yakınlaştırma ve çoklu dokunma desteği
  • Ekranı döndürme ve ekran doldurma desteği
  • İleri ve geri alma operasyonları

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra, kolayca bulanıklaştırma eklediğiniz fotoğraflarınızı sosyal ağlar üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın bu ücretsiz sürümü arayüzde reklamlar barındırıyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak reklamlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Yukarıda iOS için resmi bulanık yapma programının tanıtımını ve nasıl kullanılacağını basit bir şekilde kısaca anlattık. Öncelikle bu uygulamayı kullanmanın çok kolay olduğunu ve tümüyle ücretsiz olan bir programa göre gayet kaliteli ve sağlam olduğunu söylemeliyim. Uygulamanın boyutu  yalnızca 4.8 MB dır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: