Audacity (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Audacity (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Audacity indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Audacity’ye Genel Bakış

Windows, Mac ve Linux için ücretsiz Audacity ses düzenleme programını indirebilirsiniz. Düzenleme konusunda fazla deneyimim olmamasına rağmen, uygulamanın temel ilkelerini öğrenebildim ve sesimin kalitesini hızla özelleştirebildim. Yardım belgeleri çözemediğim her şeyi nasıl başaracağım konusunda bana rehberlik etti.

Profesyonel Düzeyde Düzenleme Programı

Audacity ses tahtama çeşitli ses formatları yükleyebildim ve ardından çok sayıda parça kullanarak tek bir dosya karıştırıp oluşturabildim. Her parçanın içindeki tek bir bölümü veya tüm parçaları bir kerede değiştirebilirsiniz.

Çok kanallı ses özelliği

Sesinizi geliştirmek için çeşitli efektler uygulayabilirsiniz, ancak “Gürültü Azaltma” efektini en yararlı buldum. Podcast’imde yinelenen bir arka plan gürültüsüne dikkat çekmeyi başardım ve Audacity onu kasetimden tamamen çıkarmayı başardı.

Tüm müziğin veya yalnızca seçilen bölümlerin ses düzeyini ve ayrıca ses düzeylerini, frekansları, basları ve tizleri değiştirebilirsiniz.

Sadece düzenleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda ses de kaydeder

Audacity aracı her şey dahil bir araçtır. Bir mikrofon veya bilgisayarın oynatımını kullanarak kendi kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Kayıt yaparken, son ürünün kulağa hoş geldiğinden emin olmak için seviyelere dikkat edin.

SSS: Sıkça Sorulan Sorular

Audacity ücretsiz mi?

Tamamen ücretsiz olan Audacity ile projenizdeki parçaların boyutu, uzunluğu veya miktarı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Ancak Audacity’nin özelliklerini, bazıları ücretsiz olmayan Eklentiler ekleyerek artırabilirsiniz.

Audacity’e güvenebilir miyim?

Audacity dosyasını kontrol etmek için VirusTotal’ı kullandım ve hiçbir virüsten koruma yazılımı onu tanımadı. Audacity’yi kurduktan sonra, makinemde kendi kontrolümü yaptım ve temizdi.

Bir MP4’ten Audacity’ye nasıl ses çevirebilirim?

MP4 dosyalarını içe aktarmak için önce FFmpeg eklentisini indirip yüklemelisiniz. Bu eklentiyi kullanarak AC3, AMR (dar bant) ve WMA dosyalarını da içe aktarabilirsiniz.

Bilgisayarımdan Audacity’ye nasıl ses kaydedebilirim? (Yalnızca Windows için)

Stereo Mikseri etkinleştirmek ilk adımdır. Bunu başarmak için, simge tepsinizdeki ses simgesine sağ tıkladığınızda içerik menüsünden Ses’i seçin. Stereo Mikser daha sonra Kayıt sekmesine gidilerek etkinleştirilebilir.

Bundan sonra Audacity’yi açın, kayıt kutusunda Stereo Mix’i seçin ve makinenizde kaydetmeye başlayın.

Audacity (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Audacity Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: