İçeriğe geç

Avast Free Antivirus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Avast Free Antivirus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Avast Free Antivirus indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarından ve suçlulardan korumak için ihtiyaç duyduğunuz temel güvenlik, Avast Free Antivirus tarafından sunulmaktadır. Yeni Ev Ağı Tarayıcısı, olası en iyi antivirüs ve kötü amaçlı yazılımdan korumayı sağlamanın yanı sıra ağınızı hatalara karşı analiz ederken, Tarayıcı Temizleme, rahatsız edici eklentileri kaldırmanıza ve SmartScan tek tıklamayla taramaya olanak tanır.

Artık ilk kez kablosuz ve yönlendirici tabanlı ev ağlarınızı bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı savunabilirsiniz. Windows’unuzun güvenliğini sağlamak için piyasadaki en iyi ücretsiz antivirüs programını kullanın.

Güvenlik ve performans sorunlarını kontrol eder ve bunları nasıl çözeceğinizi anında size bildirir. Bilinmeyen dosyaları size ulaşmadan değerlendirerek sizi gerçek zamanlı olarak korur. Bu nedenle, Avast’ın mevcut en güvenilir antivirüs olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz. En büyük tehdit algılama ağı, makine öğrenimi virüs koruması, basit parola yönetimi ve masaüstünüzü yavaşlatmayacak ev ağı güvenliği dahildir.

Dünyada en yaygın olarak kullanılan güvenliğin en güncel sürümü mevcuttur ve tamamen ücretsizdir. Dünya çapında 220 milyondan fazla kişi, işletme ve mobil cihaz Avast Free Antivirus ile güvence altına alınmıştır. Sizi en yeni, duyulmamış tehlikelerden bile korumak için birçok koruma katmanı kullanır.

Avast Free Antivirus Özellikleri ve Öne Çıkanlar

Tarayıcıyı temizleme

Ele geçirilen arama tarayıcınızı geri yükleyin ve rahatsız edici tarayıcı araç çubuklarından veya uzantılarından kurtulun.

Bilgisayar Güncelleyici

Basit yazılım güncellemeleri, bilgisayarınızın genel güvenliğini ve durumunu iyileştirecektir.

uzaktan destek

İnternet üzerinden uzaktan yardım, yardım etmenizi veya yardım görmenizi sağlar.

basit güvenlik için tasarlandı

Yepyeni, kullanıcı dostu bir arayüze basit bir tıklama, şifreleriniz ve ev ağınız dahil her şeyin güvenliğini doğrular.

Film veya oyun zamanı

Oyun Moduna yeni bir isim verdi ve ona bazı yeni teknikler öğretti. Artık oyun oynuyor, film izliyor veya tam ekranda sunum yapıyor olun, rahatsız edici açılır pencereleri engeller.

Behavior Shield’e (davranış temelli koruma kalkanı) Hoş Geldiniz

Uygulamalarınızda bir virüs taramasından daha fazlasını gerçekleştirir. Artık aniden haydutlara dönüşmemelerini sağlamak için eylemlerini 7/24 izliyor.

Uyarlanabilir Antivirüs

virüs, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, fidye yazılımı ve kimlik avı algılama ve engelleme. Tehditleri size zarar vermeden önce engellemek için akıllı analitik kullanır.

Siber Yakalama

Şüpheli dosyaları inceleme için otomatik olarak buluta iletin ve tehdit varsa tüm Avast kullanıcılarına bir düzeltme gönderin.

Wi-Fi Denetçisi

Ev WiFi’nizdeki zayıf noktaları ve ağınızı kullanan yetkisiz kullanıcıları otomatik olarak belirleyin.

Hızlı tarama

Şüpheli eklentilerden eski yazılımlara, tehlikeli ayarlara ve şifrelere kadar kötü amaçlı yazılımların girebileceği tüm boşlukları bulun.

Not: 30 gün sonra antivirüs yazılımı için ücretsiz kayıt gereklidir. Kaydolduktan sonra yine sonsuza kadar ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Avast Free Antivirus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Avast Free Antivirus Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Avast Software
  • Boyut: 261 KB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir