Aynı anda Word Pdf ve Html format çevirici (dönüştürücü)

powerful-word-processor-medium.png (850×508)

Bilgisayarınızda bulunan bir dökümanı (yazılı metin içeren belgeyi) tek tıklamayla aynı anda hem Word (docs), hem HTML, hem PDF, hem de CHM yardım dökümanı formatına çevirmek ister miydiniz?

İnanılmaz ama gerçek! Üstelik bu işi yapan program tamamen ücretsiz! Evet yanlış duymadınız, HelpNDoc isimli bu harika program eminim herkeslerin çok çok işine yarayacak. Şahsen ben kullandım ve çalışma hızı ile kalitesine bayıldım. Bilgisayarı hiç kasmadı ve kullanması gerçekten çocuk oyuncağı.

Program basit kullanımıyla hemen kavranabilecek düzeyde hazırlanmış. Dakikalar içinde programın kullanımını kavrayarak işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Program kullandığı tam özellikliWYSIWYG editörüyle her türlü düzelemeyi kolaylaştırıyor. Bu sayede sadece bu programı kullanarak ister online bir belge isterseniz kaydedip saklayabileceğiniz bir belgeyi dönüştürme işlemini yapmadan düzenleyebiliyorsunuz.

HelpNDoc adlı pdf html ve word dosyası format çevirme programının dosya boyutu yalnızca 17.49 MB olup lisansı tümüyle bedavadır ve   tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: