Skype kişi listesi ekleme programı ücretsiz indir

Selam arkadaşlar, bugün tanıtmayı planladığım program, başlı başına ayrı bir yazılım olmaktan daha çok, hemen herkesin kullandığı anlık mesajlaşma ve videolu görüşme sohbet programı olan Skype için yardımcı bir araç niteliğinde.

Programımızın ismi SkypeContactsView. Birazcık ingilizcesi olanlar aşağı yukarı programın ne yaptığını ve ne işe yaradığını anlayacaktır. Bu bir skype kişi listesi yaratma programı yani kişi listesi oluşturucudur. İşte programın özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken diğer detaylar…

SkypeContactsView programı, bilgisayarınızda kurulu olan ve giriş yaptığınız Skype hesabında ekli olan tüm kullanıcıların bir listesini çıkarabilen ücretsiz, basit ancak işlevsel bir program olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bazı takipçilerimiz bu listeyi almanın ne işe yarayacağını düşünüyor olabilirler fakat yüzlerce hatta binlerce kişinin ekli olduğu Skype hesaplarında bazen kullanıcılara erişmek ve onları sıralandırmak büyük bir sorun olabiliyor.

Program sadece kullanıcıların adlarını listelemekle kalmıyor ve kullanıcıların profillerinde bulunan tüm bilgileri mevcut olmaları halinde hazırladığı rapora yansıtıyor. Böylece tüm ekli kullanıcıların aşağıdaki bilgilerine erişme imkanınız doğuyor:

  • Tam adı
  • Skype adı
  • Cinsiyeti ve doğum tarihi
  • Telefon numaraları
  • E-posta adresleri
  • Web siteleri
  • Ülke ve şehirleri

Temel bilgilerin yanında kişilerin en son hangi tarihte aktif olduklarını ve profillerine ekledikleri açıklamaları da görebildiğiniz için Skype kontaklarınız üzerinde tam bir hakimiyet yakalamanıza yardımcı olduğunu söylemek mümkün.

Hazırlanan rapor belgeleri TXT, CSV ve XML olarak düzenlendikleri için bunları web tarayıcılarınız, metin okuyucularınız ya da ofis programlarınız ile görüntüleyebiliyorsunuz. Denemelerimiz sırasında herhangi bir sorun doğurmayan program, böylece Skype kişi yönetimini daha kolay hale getirmek isteyen kullanıcılar için iyi bir alternatif haline geliyor.

indir

Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemleriyle uyumlu ve sorunsuz çalışabilen SkypeContactsView programının dosya boyutu sadece 200 kb olup lisansı ise tümüyle bedavadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: