Ana Sayfa Eğitim Ev Hobi Bilgi Bankası Programı 2013 Yeni Bilgi Yarışması Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle

Bilgi Bankası Programı 2013 Yeni Bilgi Yarışması Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle

Bilgi Yarışması Programı Ekran Görüntüsü

Bilgi Yarışması Programı : Projeksiyonla duvara yansıtarak sınıfları veya grupları yarıştırabileceğiniz, geri sayım sayacı, puanlama, istenilen formatta sorular ve daha birçok özelliğe sahip ilginç bir program.
Okul Zil Programı: Kullanımda hiçbir kısıtlama yok. Gerek ayarlamalar, gerekse kullanım kolaylığı ve görsellik olarak tam olarak işinizi görecektir.
Yıllık Plan Programı : Her şey otomatik, yalnızca tarihleri, okul adı ve öğretmen girişi yapınız, en güzel sayfa dizaynıyla planınız hazır. Bundan sonraki yıllar sadece tarihleri değiştirmeniz yeterli.
Çalışma Takvimi Programı : Tek sayfalık çizelge şeklinde değil, bu iş için özel yazılmış, başlangıç tarihini ve renklendirilecek tarihleri kendinizin girebileceği çok özel bir program.
Sınav Tarihleri Çizelgesi : Okullar için, yazılı tarihlerini girerek hem öğrenci hem de öğretmenlere sınav tablosunu otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
Öğretmen Not Giriş Programı : Girmiş olduğunuz yazılı notlarının, not sayısına göre ortalamasını hesaplayan, alt derslerin de yüzdelik katılımıyla ortalamalarını kolayca hesaplayabileceğiniz bir program.
ÖSS – OKS puan hesaplama : Doğru ve yanlışları girerek paunları hesaplayabileceğiniz bir program.
Katsayıları da istediğiniz şekilde değiştirme olanağı var.
Demirbaş Programı : Hem demirbaş takibi yapabilir, hem de duvara astığınız demirbaş tablolarını yazıcıdan çıkarabilirsiniz.
Kütüphane Programı : Kütüphanenizdeki tüm kitapların takibini yapabilirsiniz. Şuanda yalnızca barkod okuyucu bölümü eksik, yakında tamamlanacak.
Birebir Etüd Programı (kısıtlı kullanım) : Okul veya dershanenizdeki öğretmen ve öğrencilere hiçbir karışıklık olmadan tüm birebir atamalarını yaparak çalışmalarını takip edeceğiniz program. (Kullanışlı birebir tablolarıyla) ÖSS – OKS optik sınav değerlendirme (Kısıtlı kullanım) : Kullanımı çok kolay, anlaşılır ve birçok özellik ve kolaylıklara sahip bir program. Listeler, Sınav analizleri, karneler… Bunların dışında öğrenci takip, esnek raporlar, ve birçok özelliği bu programda bulabileceksiniz.

Indir

Versiyon:3.0

Boyut:7.88

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:

Lisans:Ücretsiz (Freeware)


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz