Bilgi Bankası Programı 2013 Yeni Bilgi Yarışması Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle

Bilgi Yarışması Programı Ekran Görüntüsü

Bilgi Yarışması Programı : Projeksiyonla duvara yansıtarak sınıfları veya grupları yarıştırabileceğiniz, geri sayım sayacı, puanlama, istenilen formatta sorular ve daha birçok özelliğe sahip ilginç bir program.
Okul Zil Programı: Kullanımda hiçbir kısıtlama yok. Gerek ayarlamalar, gerekse kullanım kolaylığı ve görsellik olarak tam olarak işinizi görecektir.
Yıllık Plan Programı : Her şey otomatik, yalnızca tarihleri, okul adı ve öğretmen girişi yapınız, en güzel sayfa dizaynıyla planınız hazır. Bundan sonraki yıllar sadece tarihleri değiştirmeniz yeterli.
Çalışma Takvimi Programı : Tek sayfalık çizelge şeklinde değil, bu iş için özel yazılmış, başlangıç tarihini ve renklendirilecek tarihleri kendinizin girebileceği çok özel bir program.
Sınav Tarihleri Çizelgesi : Okullar için, yazılı tarihlerini girerek hem öğrenci hem de öğretmenlere sınav tablosunu otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
Öğretmen Not Giriş Programı : Girmiş olduğunuz yazılı notlarının, not sayısına göre ortalamasını hesaplayan, alt derslerin de yüzdelik katılımıyla ortalamalarını kolayca hesaplayabileceğiniz bir program.
ÖSS – OKS puan hesaplama : Doğru ve yanlışları girerek paunları hesaplayabileceğiniz bir program.
Katsayıları da istediğiniz şekilde değiştirme olanağı var.
Demirbaş Programı : Hem demirbaş takibi yapabilir, hem de duvara astığınız demirbaş tablolarını yazıcıdan çıkarabilirsiniz.
Kütüphane Programı : Kütüphanenizdeki tüm kitapların takibini yapabilirsiniz. Şuanda yalnızca barkod okuyucu bölümü eksik, yakında tamamlanacak.
Birebir Etüd Programı (kısıtlı kullanım) : Okul veya dershanenizdeki öğretmen ve öğrencilere hiçbir karışıklık olmadan tüm birebir atamalarını yaparak çalışmalarını takip edeceğiniz program. (Kullanışlı birebir tablolarıyla) ÖSS – OKS optik sınav değerlendirme (Kısıtlı kullanım) : Kullanımı çok kolay, anlaşılır ve birçok özellik ve kolaylıklara sahip bir program. Listeler, Sınav analizleri, karneler… Bunların dışında öğrenci takip, esnek raporlar, ve birçok özelliği bu programda bulabileceksiniz.

indir

Versiyon:3.0

Boyut:7.88

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:

Lisans:Ücretsiz (Freeware)


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: