Bilgisayarda Okunan Değiştirilen Açılan Dosyaları Görme Programı

Bilgisayarda Okunan Değiştirilen Açılan Dosyaları Görme Programı

EaseFilter File Protector, Windows için ücretsiz bir dosya takip programıdır. Bu araç sayesinde bilgisayarda yeni oluşturulan dosyaları, açıp okunan dosyaları, görüntülenen dosyaları, değiştirilen dosyaları ve silinen dosyaları izleyebilir ve hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

EaseFilter File Protector programı dosya sistemi seviyesinde gerçekleşen tüm değişiklikleri takip eder. Programın sahip olduğu sade ve temiz arayüzde hangi dosyanın ne zaman hangi tarihte ve hangi kullanıcı tarafından değiştirildiği gösterilir.

Bilgisayarda Okunan Değiştirilen Açılan Dosyaları Görme Programı

Bu arayüz konsoluyla takip edebileceğiniz diğer parametreler ise işlem adı ve ID numarası, ThreadID, I/O istekleri, dosya ismi, dosya boyutu ve dosya özellikleri ve en son değiştirilme saati gibi verilerdir.

Eğer bilgisayarınızda bir dosyanın silindiği veya isminin değiştirildiği gibi bir olayla karşılaşırsanız, bunu kimin yaptığını kesin olarak anlayabilirsiniz.

EaseFilter File Protector programıyla dilerseniz yalnızca ilgilendiğiniz verileri takip edebilir ve diğerlerini atlayabilirsiniz. Ayrıca yeni izleme görevleri ekleyebilir veya mevcut görevleri filtreleme yoluyla düzenleyebilirsiniz.

Örneğin yalnızca silinen dosyaları görmek ve takip etmek isteyebilirsiniz. Ya da sadece yeni oluşturulan dosyaları bilmek isteyebilirsiniz. Ufak bir ayar çekerek bunu kolayca sağlayabilirsiniz.

EaseFilter File Protector programı bilgisayardaki tüm dosya değişikliklerini size bildirdiği için bu yönüyle bir nevi antivirüs gibi çalışarak sisteminize zararlı dosyaların bulaşmasını da önler. Çünkü sizden gizli olarak yüklenen dosyaları derhal silerek virüslerden kurtulabilirsiniz.

dosya izleme takip programı

EaseFilter File Protector programını bilgisayara indirmek için buraya tıklayınız.

  • EaseFilter File Protector programının dosya boyutu: 3,2 MB
  • EaseFilter File Protector programının lisansı: ücretsiz
  • EaseFilter File Protector programının uyumlu çalıştığı işletim sistemleri listesi: Windows 10 32/64 bit Windows 8 32/64 bit Windows 7 32/64 bit Windows Vista 32/64 bit Windows XP 32/64 bit
  • EaseFilter File Protector programının resmin web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: