Brawl Stars Mobile PC GameLoop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Brawl Stars Mobile PC GameLoop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Brawl Stars Mobile PC GameLoop indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Tencent şirketi tarafından oluşturulan GameLoop, Android cihazlarda PC oyunlarını mümkün kılıyor. Kontrol şemasını klavye ve farenizle çalışacak şekilde yapılandırarak Windows’ta oynanabilen video oyunu Brawl Stars da kendi emülatörü ile birlikte bu kurulumla birlikte indirilmektedir. Oynamak için gereken her şeyi otomatik olarak yüklediğinden, özel yeteneklere gerek yoktur.

Çok oyunculu aksiyon oyunu Brawl Stars’da, üç dakikadan kısa süren inanılmaz eğlenceli 3v3 maçlara katılmanız isteniyor. Clash of Clans ve Clash Royale gibi klasiklerin arkasındaki aynı kişiler olan Supercell tarafından yaratılan çok oyunculu bir video oyunundan bahsediyoruz.

Gem Grab, Brawl Stars’taki ana oyun modudur ve kazanmak için üç oyuncudan oluşan iki takımın başarılı bir şekilde 10 mücevher toplaması gerekir. Mücevherlerin kaynağı ekranın ortasında olduğu için takımların kollarını sıvaması ve başarılı olmak için çok çaba sarf etmesi gerekecek.

Ancak Brawl Stars’ın iyi yanı, çeşitli oyun modlarına sahip olması ve zamanla daha fazlasının eklenmesidir. Örneğin minyatür bir Battle Royale oyununda tek başınıza veya bir partnerle oynayabileceğiniz Survival modu, kendinizi korurken rakibinizin kasasını açmanız gereken Robbery modu, benzersiz bir futbolda yarıştığınız Brawl Ball modu var. oyun, vb. Bu Supercell şaheseri çeşitlidir, bu da onu hem benzersiz hem de eğlenceli kılmaktadır.

Oyunun kontrolleri oldukça basit. Saldırı düğmesi ve özel bir beceri düğmesi, ekranın sol tarafında bulunan sanal çubuğun sağındadır. GameLoop’lu Brawl Stars için kontroller zaten kurulmuş durumda, bu da yardımcı oluyor, ancak isterseniz bunları değiştirebilirsiniz.

Brawl Stars’daki her Brawler, tamamen benzersiz bir oyun deneyimi sunar çünkü her karakterin benzersiz bir saldırısı ve özel yeteneği vardır. Bu kahramanların her birinin tıpkı MOBA’larda olduğu gibi avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle oyunları kazanmak için dengeli bir kadroya sahip olmak çok önemlidir.

Büyük bir oyuncu tabanına sahip harika bir aksiyon video oyununa Brawl Stars denir. Sadece arkadaşlarınızla oynayabilir veya bir klana katılabilirsiniz, ancak her zaman her şeyi kendi hızınızda yapabilirsiniz. İnanılmaz derecede iyi çalışan ve GameLoop’a göre bilgisayarlarda son derece iyi oynayan türlerin harika bir karışımı. Ek olarak, canlı ve ilgi çekici bir görsel estetiğe sahiptir.

Brawl Stars Mobile PC GameLoop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Brawl Stars Mobile PC GameLoop Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: GameLoop
  • Boyut: 9.1 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows 
Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: