PDF-XChange Editor (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PDF-XChange Editor (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için PDF-XChange Editor indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ücretsiz pdf görüntüleme ve düzenleme programı!

PDF-XChange Editor sayesinde PDF dosyaları oluşturabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir, açıklama ekleyebilir, OCR yapabilir ve dijital olarak imzalayabilirsiniz. PDF-XChange Editor’ın birincil özelliklerinin bir listesi aşağıda görülebilir.

Birkaçını saymak gerekirse, PDF dosyaları oluşturabilir, okuyabilir, düzenleyebilir, açıklama ekleyebilir, OCR yapabilir ve imzalayabilirsiniz. Bu tamamen ayarlanabilir çözüm, çalışma sürecinizi, işiniz için PDF kullanırsanız başka hiçbir yazılımın yapamayacağı düzeylere getirecektir. Taranan belgeleri, fotoğrafları, metinleri, Markdown dosyalarını ve çok daha fazlasını PDF dosyalarına dönüştürmek için kullanılabilir.

Birçok PDF uygulamasının sahip olmadığı bir özellik, bu yazılımı kullanarak Microsoft Office belgelerini PDF’ye/PDF’den dönüştürme yeteneğidir. Belgelere yorum, not ve bağlantı eklemek için 30’dan fazla araç dahil olmak üzere yüzden fazla erişilebilir özellik vardır.

Varsayılan OCR motoru belgelerdeki metni tanıdığında, mevcut metnin üstüne görünmez bir metin katmanı eklenir. PDF-XChange Editor Plus artık bir Gelişmiş OCR eklentisine sahiptir. Bir dizi ek özelliği vardır ve yerleşik OCR motorundan (ve eski EOCR eklentisinden) daha doğru, dinamik ve hızlıdır. Artık 150’den fazla ek dil destekleniyor!

PDF-XChange Editor Özellikleri ve Öne Çıkanlar

ÜCRETSİZ Belge Düzenleme

PDF belgelerinizi düzenlemek ve güncellemek için çeşitli düzenleme araçlarından, belge geliştirme özelliklerinden, gezinme bölmelerinden ve sayfa düzenleme seçeneklerinden yararlanın. Classic/Ribbon UI arasında seçim yapın ve kullanıcı arayüzünü gerektiği gibi bir fare veya dokunmatik ekranla iyi çalışacak şekilde ayarlayın.

ÜCRETSİZ Belge Açıklamaları ve Yorumları

Belgelere metin kutuları, grafik şekiller, köprüler ve ses dosyaları gibi bir dizi farklı biçimde notlar ve ek açıklamalar ekleyin.

Belgeleri Değiştirme

Belgeleri yayınlayın, e-posta ile gönderin ve oluşturun. Önceki PDF’leri tek bir yeni dosyada birleştirin. taranan içerikten hemen PDF belgeleri oluşturun (bunun ücretsiz bir özellik olduğunu unutmayın). Belgeler Microsoft Word, Excel ve PowerPoint biçimlerine dönüştürülebilir. MS Word 2010 ve sonraki sürümlerinin MS Word biçimine dönüştürülmüş PDF dosyalarıyla uyumlu olduğunu unutmayın.

Belgeleri İyileştirin

Belgelere barkodlar, grafikler, arka planlar ve filigranlar eklenebilir veya kaldırılabilir. Benzersiz sayfa aralıklarını ve dinamik düzenleme araçlarını kullanın. Kullanıcıların doldurabileceği formlar oluşturun ve JavaScript eylemlerini belgelere ekleyin.

Korunan Belgeler

Belgelerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için 40/128 bit RC4 ve 128/236 bit AES şifrelemesinden yararlanın. Dosyalarınız, doğal Veri Yürütme Koruması özelliğiyle virüslerden ve zararlı kötü amaçlı yazılımlardan korunur. Güvenliğinizi daha da artırmak için dijital imzaları kullanın ve isterseniz zaman damgası sunucusu doğrulaması ekleyin.

Deneyiminizi Serbestçe Kişiselleştirin

Varsayılan ayarları ve kullanıcı arabirimini değiştirmek için çeşitli tercihleri ​​kullanın. Kendi araç çubuklarınızı yapın ve harici programlara faydalı bağlantılar eklemek için başlatma seçeneklerini kullanın.

Değerinizi Artırın

Tracker Software’den son teknoloji sanal yazıcı PDF-XChange Lite, PDF-XChange Editor’ün lisanslı bir sürümünü satın aldığınızda tamamen ücretsizdir.

PDF-XChange Editor (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PDF-XChange Editor Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: Tracker Software
Boyut: 350 MB
Arayüz: İngilizce
Sistem: Windows 

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: