BSPlayer Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Birçok çeşit formatı destekleyen harika bir medya oynatıcı

bsplayer-002.jpg (451×300)

BS.Player film ve dizi izlemeyikoltuğunuzdan değil debilgisayarınızdan izlemeyi tercih ettiğiniz zamanlar için mükemmel bir video oynatıcısıdır.

BS.Player bilgisayarınızda izlemeniz gereken herhangi bir filmiyadavideoyu oynatan harika bir medya oynatıcısıdır. BS.Player bütünpopüler video formatlarını destekler (ve merak ederseniz popüler ses formatlarını da desteklemektedir) BS.Player’ın ana arayüzü gördüğüm en iyi dış görünüm olmasa da, dış görünümünü kolayca özelleştirebilirsiniz. Ayırca, eğer eksik bir görüntü ya da ses kodeğiniz varsa, BS.Player bu kodekleri kurulum sırasında hemen indirecektir.

BS.Player video altyazılarını destekler, o anda oynatılan filmin ekran görüntülerini çeker, videoları daha kolay ilerletmek için yer imleri ve bölümler oluşturmanıza izin verir ve ayrıca BS.Player eklentileri destekleyerek, UMPlayer gibi uygulamalara benzer hale gelir. Ben özellikle yürütme özelliğini kontrol edebildiğiniz yöntemi sevdimklavye kısayollarını yada basitçe farenizi kullanarak: bir tıkla video’yu durdurun, iki tıkla tam ekran yapın, fare tekerleğini kullanarak da sesi açın veya kısın…

BS.Player’ın, eğer varsa bile, tek eksiği tarayıcınızda açmanız gereken SSS bölümünün dışında programın herhangi bir dokümanı olmamasıdır. BS.Player’ı yardım almadan kullanamayacağınızdan değil ama yine de takıldığınız durum olduğunda birkaç dokümana güvenmek her zaman iyidir.

BS.Player favori filmlerinizi bilgisayarınızda çeşitli sayıda özellikler ile tadını çıkarmanıza izin verir: altyazılar, ekran resimleri, yer imleri ve dahası

Artıları

  • Bütün popüler video formatlarını destekler
  • Değiştirilebilir arayüz
  • Altyazılarla uyumlu
  • Fare ve klavye ile kolay kullanım
Eksileri

  • Gösterişsiz varsayılan dış görünüm
  • Herhangi bir dokümantasyon dahil edilmemiş

Dil:Türkçe

Boyut:10 MB

Lisans: Ücretsiz

BSPlayer İndir

Üstteki link resmi sitesindendir. Eğer çalışmazsa aşağıdaki link kendi sunucumuza yüklediğimiz programın orijinal dosyasıdır ve her zaman %100 bir kesinlikle çalışmaktadır.

BSPlayer Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: