Adobe Flash Player

Web’in gözde video ve animasyon oynatıcısı

Image

Adobe Flash Player, web üzerindevideodan oyunlara veanimasyonlara kadar her şeyi görüntülemenizi sağlayan gerekli bir eklenti.

Temel özellikler

Adobe Flash Player 10, önceki sürümlerle karşılaştırıldığında çeşitli ilginç ilaveler ve geliştirmeler içeriyor. Bu listenin en başında da, kristal berraklığında ses ve çok daha zengin,yüksek tanımlı görüntü sunan H.264 video kodeki ile HE-AAC ses kodekidesteği bulunuyor. Bu özelliklerin çok az bir performans kaybıyla Adobe Flash Player’a eklenmesi web videolarında yeni bir devrimi başlatacak gibi görünüyor; çünkü HD filimler YouTube’daki önemli öğelerden biri ve harika görüntü ve ses sunuyorlar!

Sorunlar çözüldü

Bundan başka, Adobe Flash Player 10 önceki sürümlerde bulunan bazı sorunları (güvenlik ve stabilite sorunları gibi) ortadan kaldırmanın yanında, ActionScript 3.0 desteğini de getiriyor. Ayrıca olağanüstü 3D grafikleri mümkün kılıyor. Bu da web sitelerinde daha dinamik ve ilginç gezinme, oyun ve etkileşim sağlıyor.

Adobe Flash Player 10 hem kalite, hem de stabilite ve güvenlik açısından büyük bir adımı temsil ediyor. Bu nedenle tüm kullanıcılar için indirilmesi kesinlikle önerilen bir uygulama.

Artıları

  • Web içeriğini görüntülemek için gerekli
  • HD video desteği
Eksileri

  • Ara sıra görülen stabilite sorunları

Adobe Flash Player’ı indirin


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: