İçeriğe geç

GOM Player

Dahili kodekleri olan olağanüstü bir ücretsiz ortam yürütücü

Image

GOM Player, aklınıza gelebilecek her türlü video formatını oynatabilen popüler bir video oynatıcı.

UMPlayer gibi, GOM Player da dikkatlerden kaçan uygulamalardan biri; ama zaman ayırıp denediğinizde, mükemmel olduğunu görüyorsunuz. Kompakt ve kullanımı kolay video oynatıcısı, çok çeşitli biçimlerdeki video dosyalarının ve filmlerin keyfini sürmenizi sağlıyor. Dahası, kodeklerle ilgili sorununuz olmayacak, çünkü GOM Player hepsini zaten içeriyor ve içermese de, uygun kodeki internette otomatik olarak arıyor.

GOM Player, dış yüzey desteğiyle birlikte şık bir arayüz sunuyor ve başka güçlü özelliklere de sahip: altyazı desteği, sık kullanılanlar yöneticisi, yürütme listeleri desteği, çok sayıda işlev için fare ve klavye kısayolları ve daha fazlası. GOM Player’in eksiği ise örneğin ekran görüntüsü alamaması ve hatta daha da önemlisi, oynatmayı bıraktığınız yerden sürdürememesi (şahsen benim çok kullandığım bir özellik).

GOM Player kurulum sırasında Google Araç Çubuğunu yükleme seçeneği sunuyor ama bunu reddedebiliyorsunuz. Diğer açılardan ise denemeye değecek harika bir video oynatıcı… gözde bir oynatıcınız olsa dahi.

GOM Player çok ilginç özellikleri olan ve her şeyden önemlisi kodeklerle ilgili tüm sorunları çözen görsel albeniye sahip bir video oynatıcı.

Artıları

  • Değiştirilebilir arayüz
  • Kodekleri içeriyor
  • Gerektiğinde daha fazla kodek arayabiliyor
Eksileri

  • Kurulum Google çubuğunu içeriyor
  • Diğer programlarda bulunan bazı küçük özellikler yok

GOM Player İndir

Boyut: 26 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir