Ana Sayfa Video ve Ses Burn4Free Ücretsiz DVD-CD Yazma Programı

Burn4Free Ücretsiz DVD-CD Yazma Programı

Burn4Free bir CD ve DVD’ye yazdırma programıdır. Çok sayıda veri türünü destekler. Ama DVD’lerin CD’lerden daha iyi olduğunu çünkü daha büyük bir depolama alanına sahip olduğunu belirtmeliyim. Zaten Burn4Free programının asıl uzmanlık alanı da yüksek kaliteli DVD’ler hazırlama imkanı sunmasıdır.

Burn4Free Dvd Yazma Ve Yedekleme Programı

Dilerseniz bu programdan faydalanarak elinizdeki CD ve DVD disklerin yedeğini almak için kopyalarını oluşturabilirsiniz. Herkese DVD diskleri yedeklemesini tavsiye ederim çünkü çok kolay bir şekilde hasar görebiliyorlar ve hasarlı bir DVD diskten veri kurtarmak gerçekten çok zor.

Burn4Free programıyla bilgisayardaki şarkılardan kolayca müzik CD’leri oluşturabilir ve böylece mp3 dosyalarını arabada, ev sineması sisteminizde yada diğer cihazlarda dinleyebilirsiniz. Zaten programın ara yüzü basit, sade ve sezgisel bir tasarıma sahip olduğundan dolayı, yalnızca 2 tıklamayla CD veya DVD diskler hazırlayabilirsiniz.

Burn4Free programı sayesinde internetten indirdiğiniz yada bilgisayarınızda bulunan ISO dosyalarını DVD veya CD’ye yazabilirsiniz. Çeşitli girdi türlerinden verileri kopyalayabilir. Zaten programın çok sayıda dil desteği yanında Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Burn4Free programının kullanım lisansı tamamen bedava olmakla birlikte, kullanıcı arayüzü Türkçedir ve hem 32-bit işletim sistemlerini hem de 64-bit işletim sistemlerini destekler. Ayrıca bu program şuan için tüm Windows sürümleriyle uyumludur.

Programı İndir (Direk Link):

Indir

Önemli Not: Bu programın orijinal dosyası bazı antivirüs programlarında uyarı vermektedir. Fakat Tamindir ve Gezginler.com sitesindeki dosya ile tamamen aynı dosyadır. Sanırım içerisinde kurulum sırasında teklif ettikleri reklam yazılımlarından dolayı bu uyarı veriyor.

Alternatif indirme linkleri (ünlü ve güvenilir program sitelerinin sunucuları üzerinden de indirebilirsiniz. Hem daha hızlı olur, hem de virüs testinden geçirildikleri için içiniz rahat olur)

Indir

 Indir

Burn4Free Ekran Görüntüleri


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz