Cep Telefona Flash Player İndir Android Apk Java Jar Cab Mobile

Flash Player Android 

flash-player-10.jpg (529×298)

Web sitelerindeki flash uzantılı dosyaları izleyebilmek için gerekli olan yazılım.

Adobe Flash Player dünyanın en çok kullanılan web tarayıcı eklentisidir. Adobe Flash Player ile cep telefonunuzdan gibi video sitelerinden video izleyebileceksiniz.

Sony Ericsson Xperia, Samsung Galaxy gibi cep telefonlarında flash tabanlı içerikleri görüntülemek için gerekli yazılım.

indir

Nokia Cep Telefonu İçin Flash Player Türkçe Bedava İndir

Nokia Cep Telefonlarınızda kullanabileceğiniz Flash Player ı sizlere sunuyoruz.Cep telefonunuzdan internete girdiğiniz zaman bazı web siteleri yada web sitelerinde videolar,sesler,görüntüler telefonunuzda Flash Programı olmadığı için açılmaz.Bu programı yükledikten sonra öyle bir sorunla artık karşılaşmayacaksınız.
Nokia Cep Telefonu İçin Flash Player Bedava İNDİR
indir

Akıllı Telefonlar İçin Flash Player İndirin

Android 2.2 Froyo uyumlu apk dosyası ile cep telefonunuzu Flash 10.1 desteğine kavuşturabilirsiniz. Bu flash desteğini yapmanız kesinlikle illegal bir yöntem değildir.Çünkü herhangi bir root işlemine gerek yok.

Aşağıdaki linkten akıllı telefonlar için flash desteği getiren apk dosyasını indirip kurmanız yeterli olacaktır.

indir

Akıllı telefonlar için Flash 10.1 desteği indir

Flash Player Mobile 1.5

Flash Player Mobile, kullanıcılarına telefonları üzerinden flash türündeki filmleri oynatılmasını sağlamakla birlikte kolay kullanımı sayesinde tam ekran ve geniş ekran özellikleri olarak iki farklı özellikte çalışır. Yazılım ekibimiz tarafından itina ile incelenmiş, virüs taramasından geçirilmiş ve bir cep telefonu üzerinde denenerek ziyaretçilerimize sunulmuştur.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: