İçeriğe geç

Film İndirme Programı Yükle

Gelişmiş ve Ücretsiz İndirme Yöneticisi.

Free Download Manager dosya indirme programları ve yöneticilerinin evrimsel gelişimlerinde en ön sırada yer alan mükemmel bir hızlandırıcı programdır. İnternetten dosya indirirken kullanabileceğiniz ve bu alandaki en iyi programlardan birisi olan Free Download Manager ile artık download işlemleriniz çok daha hızlı, kolay ve düzenli bir şekilde gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde sosyal müzik sitelerinden müzik veya video indirebilirsiniz.

Boyut: 48.7 MB - Lisans: Ücretsiz

indir

Dosya Paylaşım Programı İle İnternetten Her Türlü Filmleri Bilgisayara İndirin

frostwire_4.png (1013×796)

Dosya Paylaşım Programı FrostWire internet ağı üzerinden yüksek hızda müzik video resim ve daha birçok kaynak dokümanlar indirebileceğiniz LimeWire benzeri fakat tamamen ücretsiz mükemmel bir dosya indirme yöneticisidir

Program internet ağını kullanarak size binlerce müzik, resim, video, program dosyası yada word dosyaları ve benzer daha birçok dokümanı bulmanıza yardımcı olur.

Bu tür programların en çok rağbet gören aracı ise müzik indirme aracıdır; bu programda ise müzik indirme aracı son derece geliştirilmiştir, istediğiniz bir sanatçının albüm şarkılarının tümünü bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:
Ücretsiz dosya indirmede tam özgürlük
Dosya erişiminde güvenlik duvarı kalkanını rahatça geçebilme
Yüksek hızda dosya bulma ve indirme
Torrent desteği
Kaldığı yerden tekrar download
Filtreleme seçeneği
Frostwire kullanıcılarına özel chat odası
Full albüm, müzik indirebilme
Sade arayüzle birlikte gelen kullanım kolaylığı
İndirdiği müzikleri, videoları ve resimleri Windows Media Player ve Resim Görüntüleme Aracı`nda de açabilme

Editör Notu: FrostWire`da LimeWire havasını bulacaksınız fakat bu programı LimeWire`dan ayıran en önemli özellik tamamen ücretsiz olması, yani ücretli bir sürümü bulunmuyor. Dosya arama ve bulmada da LimeWire`dan hiçbir eksik yanı olmayan program her geçen gün popülerliğini arttırıyor.

indir

GrieeX Film Arşiv Programı

grieex_1.jpg (600×450)

Kullanışlı ve kolay anlaşılır arüyüzü ile film arşiv meraklılarının bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

indir

İnternetten Film indirme Programı

Hızlı Film indirme programı

Film indirme v2.8.4 indir

İnternette dolaşırken çeşitli sitelerde görmüş olduğunuz özellikle resimleri tek tek indirip bilgisayara kaydetmek oldukça zahmetli ve zor bir iştir. GetWebPics medya dosyalarını indirme yazılımıdır. Bu uygulama ile resimleri, dijital fotoğrafları, flash’ları, filmleri, müzik ve resim galerilerini internetten kolaylıkla indirebilirsiniz. Ünlüleri, arabaları ve diğer beğendiğiniz resimleri kendi galeriniz de toplamak için size yardım eder. Kullanımı kolay ve özellikle toplu resim indirmek için çok ideal bir program.

Akıllı sayfa analiziyle, sayfa veya metinde her bağlantıyı izleyerek, arzulanan medya içeriğini indirir. İndirme yöneticisiyle uygunsuz medya içeriğini kontrol etmek için filtre seçenekleri mevcut. Program indirme sürecini gösteren özel indirme monitörüne sahiptir. Burada hata gerekçeleri, indirme linkleri, geri çevrilme sebeblerini görebilirsiniz.

Özellikler

 • Anahtar kelimelere göre arama yapabilir.
 • Resim, video, film, flash ve diğer medya içeriklerini indirebilir.
 • Parolayla korunmuş siteleri indirebilir.
 • Dosya boyutu, dosya büyüklüğü, dosya türü, resim adı, adres süzme ve reddedilme gerekçesini gösterebilir.
 • Resimlerden tam ekran ve sunum gösteri yapabilme özelliğine sahip.
 • HTML ve JavaScript medya içerik adresleri arayabilir.
 • İndirme işlemini takip etmek için indirme monitörüne sahip.
 • Hoşlandığınız resimleri arkadaşlarınıza göndermek için e-posta imkanı var.
 • Medya dosyalarını tekrar indirebilme imkanına sahip.
 • İstemediğiniz içeriği reddetme durumu var.
 • Farklı ölçütlerde dosya indirebilir.
 • Çoklu dil desteğine sahip.Türkçe kurulum hakkında:
  Türkçe dil dosyasını buradan. indiriniz. indirdiğiniz bu dosyayı herhangi bir yere açıp içinde bulunan “Yama Exe”yi çalıştırın. Bu yama programın kurulu olduğu yere kurulur. (Özgün program kapalı olsun.)
  Programı çalıştırın. Programın ana ekranında “Tools >Languages> Set Language”ye tıkladığımızda karşınıza dil desteğinin olduğu pencere gelecek. Burdan da “Turkish.Lng”yi seçip “Aç” dediğinizde karşınıza “dil desteği değişikliğini” onay penceresi gelecek. Buna “YES” dediğinizde program kendi kapatıp daha sonra açtığında artık TÜRKÇE olarak kullanabilirsiniz.Bu programın Türkçe dil dosyası  Ali K. tarafından yapılmıştır.

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir