Ana Sayfa PC oyunları Counter Strike 1.5 Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Counter Strike 1.5 Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz) taktiksel FPS aksiyon oyunudur. İndireceğiniz bu oyun ise Counter Strike 1.5 sürümüdür.

Counter Strike 15 8301 17 1 1

Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur. Oyun teröristler ve terörle mücadele ekibi olmak üzere iki takım olarak devreler halinde oynanmaktadır. Her devre başında takımlar önceki devredeki başarılarına göre kazandıkları para ile kendilerine silah alırlar. Oyunda terörist ve terörle mücadele ekibinin farklı noktalarda başladığı, genel olarak da farklı amaçlarının olduğu haritalar mevcuttur. Bölümlerde hedef ya karşı takımı tamamen öldürmek ya da görev yapmaktır.
Oyunun 1.5 sürümü ilk çıktığında genel olarak internet kafelerde arkadaşlarımız ile kıyasa yarıştığımız, en popüler haritası De Dust olan efsanevi bir oyundu. Takım arkadaşlarımız ile sürekli telsiz konuşmalarında diyalog halinde olup, çok dikkatli şekilde pusular kurulan bir oyundu.
Ses ve görüntü grafikleri ile bilgisayarınızdan fazla bir gereksinim istemeyen oyunu evinizde işinizde ya da dileğiniz başka bir nokta da dilediğinizce oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.
Indir
 Alternatif indirme linki:
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :121 MB
  • Dil :İngilizce

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz