DAEMON Tools Pro Türkçe Son Sürüm

DAEMON Tools Pro İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

DAEMON Tools Pro en ünlü disk imajı yönetme yazılımıdır. Halk arasında sıklıkla sanal sürücü oluşturup bu sürücülere disk imajlarını mount etmek için yani yerleştirmek için kullanılır. Bu araç sayesinde çeşitli disk imajlarını görüntüleyebilir, çıkartabilir, diske yazdırabilir, sıfırdan yeni imaj oluşturabilir, düzenleyebilir, sıkıştırabilir, şifre koyabilir, bölebilir veya başka bir imaj formatına dönüştürebilirsiniz.

DAEMON Tools Pro Türkçe Son Sürüm

2000 yılından beri, disk imajları ve sanal sürücülerle çalışmak konusunda Deamon Tools Pro profesyonel ve güçlü bir emülasyon yazılımı olarak biliniyor. Aradan uzun yılar geçti ama bu program hala büyük bir kitlesi olan favori imaj aracıdır. Windows 10 ile ve önceki sürümlerle tamamen uyumlu olarak çalışan Deamon Tools Pro’nun yeni sürümü çok daha profesyonel özellikler barındırır.

DAEMON Tools Pro Özellikleri:

Tam teşekküllü yerleştirme (mount etme) 

Tüm popüler imaj formatlarını destekler ve sanal sürücüye yerleştirerek açabilir. Üstelik Windows Gezgini ile entegre olduğu için dilerseniz programı açmadan direk sağ tık menüsüyle de sanal sürücüye yerleştirme (mount etme) yapabilirsiniz.

Bu program sayesinde gelişmiş parametreler kullanarak gerçek disklerin (DVD, CD vs) imajını alabilirsiniz. Bu imajları bilgisayarda saklayarak hem DVD ve CD’lerin yedeğini almış olursunuz, hem de artık bilgisayara CD yada DVD takmaya gerek olmadan direk disk imajını sanal sürücüye yerleştirerek verilere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz dinamik ve sabit sanal harddisk oluşturabilirsiniz. Sizin için önemli verileri TrueCrypt konteynırları içinde saklayabilirsiniz.
Profesyonel emülasyon

DT, HD & SCSI sürücüler dahil olmak üzere (4 IDE cihazıyla birlikte) toplam 32 sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Çift tıklayarak sanal sürücüye yerleştirme yapabilirsiniz. Dilerseniz sanal sürücüleri fiziksel olanlara bağlayabilir ve gelişmiş emülasyon seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.  Virtual Burner aracını kullanarak diske yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş imaj araçları

Elinizdeki müzik CD’lerinden veya diğer DVD’lerden yeni imaj dosyaları oluşturabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz imaj dosyalarını sıkıştırabilir, formatını dönüştürebilir veya şifreleyebilirsiniz.

İmaj dosyalarını RMPS ile DVD’ye yazdırabilir, müzik CD’leri oluşturabilir veya diskleri kopyalayabilirsiniz. Tüm favori imaj dosyalarınızı pratik bir imaj kataloğuna ekleyebilirsiniz.

Klasik arayüz

Gelişmiş ama doğal sistem arayüzüyle çalışmanın keyfini çıkarın. İster masaüstü araçlarla, ister programın ana penceresinden, ister sistem tepsisindeki simgesinden yararlanarak tüm fonksiyonlara ve araçlara ulaşabilirsiniz.

Medya bilgi paneli

Harddiskte bulunan veya sanal sürücüye yerleştirdiğiniz oyun imajları hakkında daha fazla bilgi edinin. Oyun endüstrisindeki en son haberlere göz atın, oyun incelemelerini okuyun ve ilgili videoları izleyin. DEAMON Tools programının gün geçtikçe büyüyen oyuncu topluluğuna katılın.

Not: 14 günlük deneme sürümüdür.

Lisans: Deneme
Yayımcı: Disc Soft Ltd
Boyut: 30.5 MB
Arayüz: Türkçe
Sistem:Windows tümü

DAEMON Tools Pro İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Olmaz ama eğer olur da üstteki link çalışmazsa, alternatif olarak bizim sunucumuzdan (yani TeknoLib kaynağındna) direk indirmek için buraya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: