İçeriğe geç

DirectX (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DirectX (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için DirectX indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Microsoft DirectX 11 (DX11), Windows tabanlı bilgisayarları tam renkli görseller, video, 3D animasyon ve zengin ses ile multimedya uygulamalarını çalıştırmak ve görüntülemek için mükemmel bir platform haline getirmek için yapılmış bir teknolojiler koleksiyonudur. DirectX API’lerini kullanan uygulamalar, aracın güvenlik ve performans geliştirmelerinin yanı sıra tüm teknolojilerdeki sayısız yeni yeteneğinden yararlanabilir.

Yüksek hızlı multimedya ve PC oyunlarına güç sağlayan temel Windows® teknolojisi Direct X, sürüm 11 ve önceki sürümler için Microsoft DirectX® Son Kullanıcı Çalışma Zamanı tarafından güncellenir.

Oyununuz, hem en yeni video donanımı özelliklerinden hem de mevcut nesil donanımdan yararlanmak için Direct3D 11’i hemen kullanabilir. Bu oturum size API’yi tanıtır, oluşturucunuzu ayarlamak için işaretçiler sağlar, temel özellikleri özetler ve uygulamanızı nasıl dağıtacağınızı gösterir. Diğer uygulama sunumlarına gidecekseniz, bu oturuma da katılmanız şiddetle tavsiye edilir.

Windows işletim sisteminin bir bileşeni olduğu ve yüklenemediği veya kaldırılamadığı için DirectX Runtime (Direct3D, DirectInput ve DirectSound) bu pakete dahil değildir. En yeni Hizmet Paketini yüklemek veya Windows PC’nin daha yeni bir sürümünü edinmek, Çalışma Zamanını güncelleyecektir.

Windows 7 ve Server 2008 R2, Microsoft DirectX 11 ile birlikte gelir. Bu sürüm için bağımsız bir güncelleme paketi yoktur. Aşağıda listelenen hizmet paketini ve güncellemeyi yüklemek DirectX’i yükseltecektir. DirectX’i ilerletmek için işletim sisteminizi yükseltmeniz gerekir.

Windows 8, Windows RT ve Windows Server 2012’nin tümü yazılımla birlikte gelir. Yazılımın bağımsız bir güncelleme paketi yoktur. Yalnızca Windows 8, Windows RT ve Windows Server 2012, bu DirectX sürümünün Windows Update aracılığıyla yüklenmesini destekler.

Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows Server 2012 R2’nin tümü yardımcı programla birlikte gelir. Uygulamanın bağımsız bir güncelleme paketi yok. Bu DirectX sürümünü yüklemek için Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows Server 2012 R2’de yalnızca Windows Update mevcuttur.

Bu Windows sürümleri DirectX 11 ve DirectX 12’yi içerir. Windows Update, güncellemelere erişim sağlar. Bu DirectX sürümlerinin bağımsız bir paketi yoktur.

Windows PC (32-bit ve 64-bit) işletim sistemi/platformu için Microsoft DirectX 11, Freeware olarak serbestçe lisanslanır. DirectX11 indirmesi ücretsizdir ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından kullanılabilir!

DirectX (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DirectX Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 95.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir