driver booster sürücü güncelleme

Driver Booster Nedir Nasıl İndirilir Ne İşe Yarar Kullanımı

IObit’s Driver Booster bilgisayarı tarayarak sürücüleri günceller. Bilgisayarda herhangi bir programı çalıştırdığınız zaman veya bilgisayara yeni bir cihazı taktığınız zaman otomatikman tarama yapar. Dilerseniz seçtiğiniz zaman aralıklarında düzenli olarak otomatik taramalar yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tarama sonucunda tespit edilen güncellenmesi gereken sürücülerin hepsini tek bir tıklamayla güncelleyebilir. Dilerseniz onun yerine teker teker de güncelleyebilirsiniz.

Programın yeni sürümü eskisinden daha hızlı tarama yapıyor ve arayüzü daha modern bir tasarıma sahip.

driver booster sürücü güncelleme

Driver Booster Programının Artıları

Güvenli: Driver Booster bilgisayarda herhangi bir sürücüyü güncellemeden önce yedekleme yapar. Dolayısıyla güncellemenin ardından bir sorun yaşanırsa, tek tıklamayla geri yükleme yapıp sorunu çözer.

Hızlı ve kolay: Yaptığım testlerde Driver Booster beklediğimden çok daha hızlı güncelleme yaptı. Üstelik otomatik modda çalıştığı için sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

Yeniden başlatma: Hangi sürücüleri güncelledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerektiğini bilmiyorsanız, gereken ayarlamayı yaptıktan sonra Driver Booster sizin için gerektiği zaman otomatik olarak yeniden başlatır.

Oyun merkezli: Driver Booster bilgisayardaki oyun bileşenlerini tanıyıp sürücüleri oyun performansını artıracak yönde ayarlayabilir.

Driver Booster Programının Eksileri

Alarm: Eskimiş ve güncellenmesi gereken sürücülerin yarattığı risklerle ilgili uyarılar vermesi biraz dramatik olmuş.

Çifte kontrol: Bazı sürücüler paket olarak indirilir ve bir kısmı yüklendikten sonra bilgisayar yeniden başlatılır. Ardından sürücünün ikinci kısmı yüklenir. Bundan dolayı bilgisayarı yeniden başlatınca da bir tarama gerçekleştirir. Bu durum normalde dezavantajdır ama şanslıyız ki tarama işlemi çok hızlı yapılıyor ve çabucak bitiyor.

Sonuç olarak

Fazla bilgili olmayan kullanıcılar bu programdan büyük fayda sağlayabilir. Fakat gelişmiş kullanıcılar bile bu programın özelliklerini fazlasıyla takdir edecektir.

Driver Booster programını bilgisayara indirmek için buraya tıklayınız.

  • Driver Booster programının dosya boyutu: 19.1 MB
  • Driver Booster programının lisansı: ücretsiz ama reklamlı sürümüdür. Ayrıca programın ücretli bir sürümü de mevcuttur.
  • Driver Booster programının uyumlu çalıştığı işletim sistemleri listesi: Windows 10 32/64 bit Windows 8 32/64 bit Windows 7 32/64 bit Windows Vista 32/64 bit Windows XP
  • Driver Booster programının resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: