İçeriğe geç

Everything (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Everything (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Everything indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Everything çok sevilen bir Windows arama aracıdır. Dizinleri ve dosyaları görüntülemek için hızlı indeksleme teknolojilerini kullanır. Her Şey’in, tamamlanması yaklaşık bir dakika süren hızlı ilk dizin oluşturma konusunda bir üne sahip olduğunu unutmamak önemlidir. Geliştiricilere göre, yeni bir Windows 10 yükleyicisi için indeksleme işlemi bir saniyeden az sürüyor. Windows Arama İşlevinin aksine her şey, kullanıcının arama terimleriyle eşleşen klasörleri ve dosyaları gösterir. Sonuç olarak, kesin sonuçlar veren karmaşık aramalar yapmak için çeşitli kriterler kullanabilirsiniz.

Hızlı ve basit bir arama işlevi!

En yararlı Windows PC uygulamalarından biri, yerleşik arama özelliğini kullanmadan sonuç sağlayan Everything’dir. Uygulama, basit ve düzenli bir arayüz ile yerel depolamadaki tüm klasörler ve dosyalar için gerçek zamanlı sonuçlar sağlar. Uygulama ayrıca alt bölümleri arar ve size kapsamlı bir liste sunar. Sadece arama yapmasına rağmen etkinliği, kararlılığı ve verimliliği nedeniyle her şey önerilir. Wise JetSearch ve Duplicate Media Finder’ın aksine her şey, bilgisayarınıza yük olmayan hızlı yüklenen bir programdır.

Everything kullanımı

Her şey, programın kullanımını kolaylaştıran basit bir arayüze sahiptir. Arama özelliği ve sonuçlar sayfası, aracın iki farklı bileşenidir. Her şey, ilk kez indirdikten, kurduktan ve çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızdaki her klasör ve dosyanın bir dizinini oluşturur. PC’nizde ister birkaç dosya, ister yüzlerce klasör olsun, prosedür siz farkına varmadan sona erecektir. Gerçek zamanlı aramalar, tüm klasörler ve dosyalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Ad, Boyut, Oluşturma Zamanı, Yol, Son Yazma Zamanı, Nitelikler ve Son Erişim Zamanı dahil olmak üzere “sonuçlar” ekranında yedi kategoriye göz atabilirsiniz. Sıralama hızlı olsa da, sıralamak için 1.000’den fazla arama sonucu olduğunda çok daha uzun sürer.

Her şey, temel arama özelliğine ek olarak HTTP, ETP veya FTP sunucularını kullanarak dosya paylaşımı sunar. Kullanıcılar ayrıca minimum kaynakla uzaktan arama yapabilirler. Windows Search oldukça basit bir araç olsa da, her şey çok sayıda dağınık klasör ve veri içeren bilgisayarlar için en iyisidir.

Windows 32 bit uyumluluğu evrensel midir?
Hem 32 bit hem de 64 bit Windows işlemcileri her şeyi kullanabilir. Taşınabilir cihazlar programın en son sürümünü çalıştırabilir. Aracı çalıştırmak için yönetici veya kullanıcı hesapları kullanılabilir. İkincisinin gerçekleşmesi için her şey bir NTFS indeksleme hizmeti olarak işlev görmelidir. Bir zorlukla karşılaşırsanız, geliştiriciler birinci sınıf yardım ve destek sağlar. Araca birden çok dilde erişilebildiğini unutmamak önemlidir.

E-postalar aranabilir mi?

E-postalar arasında arama yapmak için bir araç arıyorsanız Lookeen üstün bir seçenektir. Her şey yerel depolama dosyası ve klasör aramalarını kolaylaştırır, ancak e-postaları dizine eklemez. Belgeleri bulmak için iyi çalışan çok yönlü bir araçtır. Sabit diskte gezinmek için arama anahtar sözcüğüne ve tümceciklerine odaklanmaya çalışır, ancak tam metin arama seçeneğinden yoksundur.

Everything diğer sofistike özellikler

Her şeyin birçok farklı özelliği vardır. Örneğin, ReFS dosya sistemi için destek sağlar. Basitçe söylemek gerekirse, program sabit ReFS birimlerini otomatik olarak indeksler. Kullanıcılar, ayarlarda indekslenecek olan ayrılabilir hacimleri kolayca kontrol edebilir veya yenilerini ekleyebilir. Buna benzer şekilde, Everything’in en son sürümü artık indeksleme için daha fazla seçenek sunuyor.

Yardımcı program, varsayılan olarak dosya değiştirme tarihini ve boyutunu indeksler. Ek olarak, dizinlere boyut, oluşturma tarihi ve erişim tarihi gibi dosya özelliklerini ekleyebilirsiniz. Bu biraz daha fazla bellek gerektirse de, tüm bilgileri hemen alırsınız.

Everything’in hızlı sıralama desteği sayesinde çok sayıda veri setine ve indirmeye hızlıca göz atabilirsiniz. Program, aramalarınızı takip eder ve karmaşık sorgular oluşturmanıza yardımcı olmak için gelişmiş arama sonuçları sağlar. Dosya anahtar sözcükleri, değişiklik tarihleri, konumları, dosya adları, boyutları ve daha fazlası gibi faktörlerin yardımıyla, bunlar yüzlerce dosyayı bulmak için kullanılabilir.

Çok sayıda dosyayı aynı anda yeniden adlandırmanızı sağlayan Everything ile çoklu dosya yeniden adlandırma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Uygulama ayrıca dosyaları yeniden adlandırmanıza, uzantılarını değiştirmenize ve dosyaların içindeki metni değiştirmenize olanak tanır. Hatta tüm dosya adları tek bir kutuda aynı anda düzenlenebilir.

Everything Q4Search ve Commander’dan daha fazla içerik arama ile ilgilidir. Bu, dosyalar içinde sözcükleri, tümcecikleri ve diğer metinleri aramanızı mümkün kılar. Özelliğin sistem performansını yavaşlattığını ve dizine eklenmemiş dosyaları desteklemediğini belirtmek önemlidir.

Her birim eklediğinizde veya kaldırdığınızda her şey hızlı bir yeniden indeksleme işlemi yapar. Hiç değiştirilmemiş sürücüler bile önceki sürüme dahil edildi. En son sürüm ise, herhangi bir değişiklik yapılmayan diskleri atlar ve güncellenmiş dizinleri kullanır.

Her sayfada dosyalar hakkında özel bilgiler edinebileceğiniz bir “Önizleme” bölmesi vardır. Ek olarak, belirtilen her dosyanın küçük resim görünümlerini alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde PC’deki birkaç dosya arasında filtreleme ve sıralama yapmak daha kolay hale getirildi.

Everything PC’nizdeki dosya ve klasörleri düzenlemek ve bulmak için harika bir araçtır. Kullanımı kolaydır, bilgisayarınızı yavaşlatmaz ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Taşınabilir sürümle her şeyi herhangi bir cihaza yüklemek daha kolaydır. Her şey tartışmasız sağlam, zengin özelliklere sahip bir yardımcı programdır.

Etkili ama kolay bir araç!

Windows PC’ler için arama aracı son derece kapsamlıdır. Standart Windows arama aracının yerini alma özelliğine sahiptir. Uygulama, PC’nizdeki her klasörü ve dosyayı anında gösterdiği için çok daha iyi bir seçenektir. Ek olarak, arama filtresini kullanarak sonuçları ihtiyaçlarınıza göre sıralayabilirsiniz. Windows 7, Windows 10 veya Microsoft Windows’un başka bir sürümünün dağınık bir sürümünü kullanıyorsanız, her şey bir cankurtaran olacaktır.

Everything (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Everything Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: David Carpenter
  • Boyut: 718 KB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 15

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir