İçeriğe geç

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Turing Türkçe&İngilizce Çeviri indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviriler için kullanabileceğiniz en eski ve en bilinen çeviri araçlarından biri Turing Çeviri Programıdır. Ücretsiz program Turing’i kullanarak basit ifadeler sizin için çevrilebilir. Uygulamanın günlük hayatta kullanımı basittir ve kelimeleri anında çevirmenize olanak sağlar.

Programın yüklenmesi gerekmediğinden programı sitemizden indirdikten sonra hemen kullanabilirsiniz. İngilizceyi daha hızlı öğrenmenize yardımcı olmak için Turing ayrıca birçok İngilizce hikaye sunar. Bu hikayeleri İngilizce yüksek sesle okurken kelime dağarcığınızı artırabilir ve aynı zamanda dili çalışabilirsiniz. Kullanıcılar, çok kullanıcı dostu olan yalnızca Windows sürümünde gelse bile, uygulama sonucunda İngilizce materyal öğrenmeye devam ediyor. Uygulamanın kurulum gerektirmeden hemen çalışmasını sağlayan ücretsiz yapısı insanları eğlendiriyor.

Turing Çeviri Programı Özellikleri (İngilizce Türkçe – Türkçe İngilizce)

  • Bedava,
  • İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye çeviri,
  • ses yorumlama
  • bir anlatının hazır çevirisi
  • sözlüğü genişletmek,
  • Bildiri ve belgelerin tercümesini kolay bir şekilde yapmak,
  • kullanım kaldırma,
  • kolay yapı,

Turing Çeviri Programında listelenmeyen terimleri istediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz, bu da programın mükemmel özelliklerinden biridir. Bu yöntemin dışında hiçbir kelime kalmayacak ve ayrıca kendi kelime arşivinizi oluşturmuş olacaksınız.

Turing Çeviri Programı indirilebilir (İngilizce Türkçe – Türkçe İngilizce)

Turing Çeviri Uygulaması oldukça etkili bir yapıya sahiptir ve ilk olarak yıllar önce Windows platformu için basit bir çeviri programı olarak yayınlanmıştır. Uygulama, Türkçe ile İngilizce arasında olduğu kadar İngilizce ile Türkçe arasında da çeviri yapma imkanı sunuyor ve kullanıcılar bunu birkaç basit adımı izleyerek yapabilirler. Üniversite öğrencileri sözlükten bir dönem sıkça yararlansa da artık yaygın olarak kullanılmamaktadır. Dünyanın her yerindeki kişiler Google Translate’i kullanarak çeviri yapmaya devam ederken,

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir