İçeriğe geç

FIFA 10

Image

FIFA 09 kesinlikle futbol oyunlarının kralı ve serinin uyanışının en tepe noktası. Bu demek oluyor ki EA klasiklerinin son versiyonu olanFIFA 10 için beklentiler hayli yüksek.

Önceki oyunlardan çok da farklı olmasa da the FIFA 10 PC demosu oyunu gerçekten geliştiren dikkat çeken değişiklikleri gösteriyor. Bunların en önemlisi 360 derece kontrol özelliğinin sunulması. Oyuncularınız sadece sekiz yönde ilerlemek yerine artık ne istiyorlarsa onu yapabiliyorlar. Bu yenilik çok daha ustaca bir kontrol sağlıyor ve size daha fazla esneklik ve daha yaratıcı bir oyun için yetki sağlıyor.

FIFA 10’un oyuncu animasyonu tamamiyle yenilenmiş. Artık gerçek karakterler hareket ettiriliyor ve top sürme harika görünüyor. Takım arkadaşlarınız da zeka yükselmesi sayesinde daha doğal hareket edebiliyorlar ve böylece sizin yapmalarını istediğiniz şeyi yapma olasılıkları azalıyor.

Konami’nin Pro Evolution Soccer’ına daha zengin bir deneyim getirmek için olacak, FIFA 10 yönetimi de yenilenmiş. FIFA 10 oyuncuları artık kararlarını etkileyebilecek ‘hırs’lara sahipler. Eğer takımınız savunma oyuncularıyla doluysa oyunda az rol almak bir futbolcunun kariyeri için tercih etmeyeceği bir şey olduğundan bir savunma oyuncusunu daha takıma almak için ikna etmeniz zor olabilir.

Önceki oyunundan daha temiz ve zekice hazırlanmış olan FIFA 10 çok iyi bir gelişme ve tamamen gerçekçi bir futbol deneyimi için atılmış bir adım daha.

Artıları

  • 360 derece kontrol
  • Daha zeki oyuncular
  • Daha hızlı kaleciler
Eksileri

  • Online oyun test edilemiyor
  • Yüksek hızlı bilgisayar gerektiriyor

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir