Final fight windows bilgisayar için dövüş oyunu

Final Fight Haggar İndir (Eski Atari Dövüş Oyunu Serisi 1-2-3)

Final Fight mükemmel bir Arcade dövüş oyunudur ve bu oyunda yetenekli bir dövüşçüyü kontrol ederek Metro-City şehrinin sokaklarını suçlulardan temizlemeye çalışacaksınız. Fakat bu sırada belediye başkanının kızı azılı bir suç çetesi tarafından kaçırılarak size şantaj yapılacak. Tüm bu engellere ve tehlikelere rağmen suçlulara teslim olmadan onların hakkından gelmeye çalışacaksınız.

Final fight windows bilgisayar için dövüş oyunu

Final Fight oyununun başlıca özellikleri:

Çeşitli saldırılar ve kombinasyonlar bulunuyor.

Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Çok sayıda düşman mevcut.

  • Kullanım lisansı: Ücretsiz (Freeware)
  • Kurulum Dosyası Boyutu: 22 MB
  • Arayüz Dili: İngilizce
  • İşletim sistemi: Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Final Fight oyununun iPhone (iOS) versiyonu da bulunuyordu fakat iOS uygulama mağazasından kaldırıldığı için buraya eklediğim iPhone linkini sildim. Şuan için sadece Windows bilgisayarlarda oynanıyor ve onu da aşağıdaki bağlantıya tıklayıp direk bilgisayara kaydederek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Final Fight Haggar İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıdaki linki çalışmazsa yada başka bir yerden indirmek istiyorsanız, alternatif olarak buraya tıklayıp Yandex Disk sunucusundan indirebilirsiniz.

Final Fight Hagar oyunu bilgisayarıma zarar verir mi? Virüs bulaştırır mı?

Kesinlikle hayır! Çünkü indireceğiniz kurulum dosyasını ben zaten kendi bilgisayarıma indirdikten sonra Virustotal.com sitesine yükledim ve tam 57 farklı antivirüs programı tarafından taramadan geçirildi. Çıkan sonuçların ortaya koyduğu gibi bu program %100 temiz ve güvenli (zararsız) bir yazılımdır. Dilerseniz sonuç raporuna buraya tıklayıp siz de bakabilirsiniz.

Final Fight Haggar oyununun kurulumu çok basittir ve düz mantık olarak ilerleyip sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Yine de yapamadığınız bir yer olursa, çeşitli hatalarla karşılaşırsanız yada kafanıza takılan her türlü soruların cevabına ulaşmak için aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak bana mesaj yazabilirsiniz. En kısa sürede hemen cevap vermeye çalışacağım. Mutlu ve sağlıklı günler dilerim.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: