Folder Lock İndir Dosya ve Klasör Şifreleme Programı Parola Koyma

Windows PC’niz üzerindeki klasörleri kilitleyin

545cc07fc3a75scr_1415353466-700x490.png (700×490)

Folder Lock mükemmel ve kapsamlı bir klasör kilitleme programı.

Özel olmasını istediğiniz klasör ve dosyalarınız varsa Folder Lock’a bir göz atmalısınız. My Lockbox gibi ücretsiz bir uygulama değil ama mükemmel ayar seçeneklerine ve önemli ve özel belgelerinizi meraklı gözlerden koruyan bir çok yönteme sahip.

Nasıl çalışıyor?

Folder Lock size çeşitli seçenekler sunuyor. Öncelikle Windows Explorer ile bütünleştirilmiş, böylece kilitlemek istediğiniz bir dosya ya da klasör olduğunda onu bulup sağ tıklamanız yeterli. Daha sonra kilitleme ve parçalama seçeneklerini göreceksiniz. Programın arayüzünü açarsanız dosyaları kilitleme ve şifreleme, USB bellekleri, CD ve DVD’leri koruma ve e-posta eklerini şifreleme gibi çok daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Başka hangi özellikleri var?

Folder Lock oldukça esnek bir program ve yalnızca klasör kilitlemekten çok daha fazlasını sunuyor. Adres ve banka bilgileri gibi bilgileri saklamak için şifrelenmiş sanal Cüzdanlar oluşturabilir ve tüm şifreli verilerinizi buluta yükleyebilirsiniz. Folder Lock’un ayarları da çok kapsamlı ve tahmin edileceği gibi şifreyle korunuyor.

Genel görüş

Folder Lock harika bir program. Piyasada bir çok ücretsiz klasör kilitleme uygulaması var, fakat bununki kadar fazla özelliğe ve kullanım kolaylığına sahip olanı yok. İndirin ve deneyin; bizce seveceksiniz.

Folder Lock mükemmel bir klasör koruma uygulaması. İçtenlikle tavsiye ediyoruz.

Artıları

  • Windows Explorer entegrasyonu
  • Birçok kilitleme seçeneği
  • Hoş cüzdan özelliği
  • Yedekleme ve parçalama gibi iyi ek özellikler
Eksileri

  • Çirkin arayüz

Folder Lock İndir

Boyut: 9.38 MB

Lisans: Demo


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: