USB Disk Security Türkçe Son Sürüm İndir

Flaş belleğinizi virüslerden koruyun

pad_screenshot.jpg (794×585)

USB Disk Security, virüsleri flaş belleğinize zarar vermeden önce bulmayı amaçlayan bir program.

Doğaları gereği flaş bellekler virüs kapmaya yatkındır. Yabancı bilgisayara takarsınız, arkadaşlarınızla ortak kullanırsınız ve dosya ve yüklemeler için insanlara ödünç verirsiniz… Bu durumda, onları kullandığınız sırada bilgisayarınıza zararlı şeyler bulaşma riski oluşur.

USB Disk Security programını yüklediğinizde, program bir flaş bellek takıldığında otomatik olarak çalışmaya başlar. Virüsleri kontrol eder ve açılış sırasında otomatik olarak çalışan programların listesini vermek gibi bazı farklı özellikler de sağlar. USB Disk Security, flaş disk tarama ve onarma seçenekleri gibi daha başka özelliklere de sahip ama deneme sürümünde bunlara ulaşamıyorsunuz.

Küçültüldüğü zaman USB Disk Security görev tepsisinde akıllı bir şekilde oturuyor olacak. Bu menüden programı güncelleyebileceğiniz gibi otomatik taramayı etkinleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. USB Disk Security’nin deneme sürümündeki sınırlı özellikleri bir miktar hayal kırıklığı yaratıyor ama program son takılan flaş bellekleri fark ettirmeden ve etkili bir şekilde taradığından, her şeye rağmen yüklemeye değer.

Deneme sürümündeki sınırlı özellikler hayal kırıklığı yaratıyor ama yine de USB Disk Security flaş belleklerin güvenliği için iyi bir tercih.

Artıları

  • kalıcı koruma
  • diğer antivirüs programlarıyla uyumsuzluk göstermiyor
Eksileri

  • Deneme sürümündeki özellikler çok sınırlı

USB Disk Security Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 3.8 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: