Celtic Vase STL for 3D printing and NC

Fotoğrafı İç İçe Geçirip Sanatsal Resim Haline Dönüştürme Programı

PhotoToMesh kullanması çok kolay olan ve arayüzü oldukça basit bir programdır. Ama yaptığı iş son derece zorlu ve göze hoş gelen hatta sanatsal bir çalışmadır. Dilerseniz eğlence amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Bu program ile fotoğrafları iç içe geçirerek üç boyutlu (3D) mükemmel eserler oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek bir fotoğrafı alıp programın içindeki şablonlarla birleştirerek yine harika 3D görüntüler oluşturabilirsiniz. Tıpkı bir heykeltıraş elinden çıkmış gibi yada Roma dönemindeki mermer eserler gibi etkileyici fotoğraflar yapabilirsiniz.

Programın ara yüzü iki kısma bölünmüş. Alt tarafta resimleri gösterirken, üst tarafta seçenekleri ve ayarları gösteriyor.

Celtic Vase STL for 3D printing and NC

Oluşturduğunuz görüntüyü DFX dosyası olarak yada StereoLithographic dosyası formatında (STL ve STLB) kaydedebilirsiniz. Bunları da pek çok 3D yazıcılarda veya CAD/CAM programlarında açıp kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu programın editöründe fotoğrafı döndürebilir, farklı açılardan görebilir, kırpabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Example of STL file use

  • Lisans: Shareware
  • İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10
  • Boyut: 3,88 MB

Photo To Mesh İndirmek İçin Tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: